Прибуток – Скорпіонам, прихильність керівництва – Терезам: гороскоп на 16 червня

Прибуток – Скорпіонам, прихильність керівництва – Терезам: гороскоп на 16 червня
Прибуток – Скорпіонам, прихильність керівництва – Терезам: гороскоп на 16 червня
Сьогодні, 08:10

ОВНИ

Експерименти та нововведення не принесуть вам нічого, крім стресу. Тому краще дійте традиційно, спираючись на свої знання. Зараз починається пора професійного підйому.

ТЕЛЬЦІ

Цього дня ви можете отримати несподівану пропозицію особистого характеру. Ви будете явно не готові до такого, тому краще взяти паузу, щоб усе добре обміркувати.

БЛИЗНЮКИ

День буде насиченим. Вам доведеться спілкуватися з великою кількістю людей і вирішувати питання, які зазвичай ви не вирішуєте.

РАКИ

Будь-які любовні справи цього дня радості не принесуть і будуть невдалими. Не варто зараз приймати важливі рішення і навіть ходити на побачення.

ЛЕВИ

Цей день принесе переоцінку цінностей. Ви зрозумієте, що час щось міняти. Ви вже виросли зі старого і готові рухатися далі.

ДІВИ

Вам не варто квапити події в питаннях кар’єри. Зараз там такий штиль, що ваші спроби будуть марними. Та й не час зараз.

ТЕРЕЗИ

Цей день стане справжнім випробуванням на роботі. Але всі проблеми допоможуть вам вирости професійно і заслужити прихильність керівництва.

  Лише в шести регіонах не перевищена норма заповненості ліжок для COVID-хворих

СКОРПІОНИ

Ви зустрінете людину, яка виділить вас із натовпу, відзначивши ваші таланти і вміння. Ця зустріч може принести вам користь і прибуток.

СТРІЛЬЦІ

Через невдоволення в особистих стосунках, вам захочеться чогось нового. Зорі попереджають, що це принесе лише розчарування. А от флірт може вас розслабити.

КОЗЕРОГИ

Ви можете дозволити собі трішки божевілля. Зробіть те, про що давно мріяли, ризикніть і отримаєте незабутні емоції.

ВОДОЛІЇ

Вам вдасться поєднати непоєднуване в роботі. Як наслідок очікуйте нових важливих завдань.

РИБИ

Ви можете відчути себе дуже самотніми. Навіть у компанії ви будете почуватися одинокими. Саме час провести аналіз свого життя.