Увага! У Житомирі шукають нардепа!

Увага! У Житомирі шукають нардепа!
Увага! У Житомирі шукають нардепа!
Сьогодні, 17:41

От якби ж то політики та депутати пам’ятали про те, що іноді кажуть. Наприклад, у липні 2019- го року тоді ще кандидат у народні депутати по житомирському мажоритарному округу №62 Ігор Герасименко сказав сокровенні слова: «Хочу запевнити, що після обрання мене народним депутатом буду тримати постійний зв’язок із житомирянами і Житомиром. Адже я залишаюсь тут жити і працювати». Сьогодні, у червні 2020-го року, навіть знайти у Житомирі народного депутата Ігоря Герасименка дуже важко.

Увага! У Житомирі шукають нардепа!

Певний час він та його помічники приймали відвідувачів-житомирян у приміщенні Житомирської міської ради. Ще 7 листопада 2019-го року заступник Житомирського міського голови Світлана Ольшанська зазначала, що народні депутати зверталися до Житомирської міськради з метою отримати приміщення для приймальні. Зокрема тоді ж, у листопаді минулого року народний депутат України Юрій Павленко (партія ОПзЖ) отримав приміщення для своєї приймальні по вулиці Покровській. Ну, а щодо нардепів Ігоря Герасименка та Сергія Кузьміних, то Світлана Ольшанська відповіла про те, що « вони поки що не вибрали собі приміщення для роботи із громадянами обласного центру». Сьогодні, посередині червня 2020-го року, житомиряни так і не знають як потрапити на прийом до свого народного депутата. Зрештою, у Житомирі мало хто знає навіть прізвище нардепа, обраного торік у липні.

Увага! У Житомирі шукають нардепа!
  У житомирських гурманів кави сьогодні маленьке свято. ФОТО

А він же так обіцяв! Так гарно і красномовно говорив про проблеми утилізації та переробки сміття, про ремонт доріг та якнайкращий варіант проведеної медичної реформи. Обіцяв Ігор Герасименко боротися у Житомирі із корупцією. Проте, знову ж таки, обіцяти – не обов’язково виконувати. Але ж налагодити роботу власної приймальні народний депутат все ж таки міг. Але не забажав. Чи не звернув на це належної уваги. Між тим, вже зараз народні депутати від «Слуги народу» отримали завдання вести пошук кандидатів у ради ОТГ, розташованих на території їх округів. Яким чином збирається знаходити партійців для своєї партії Ігор Герасименк, відповісти не береться ніхто. Бо ж немає у нардепа приміщення, де його чи його помічників житомиряни могли б застати у зручний для себе час. Ігор Герасименко , наприклад, у порівнянні із екс-нардепом Бориславом Розенблатом, який у Житомирі бував часто і не цурався приймати людей, суттєво програє. Тому вже сьогодні люди у масі своїй кажуть про те, що депутатів, яких вибрали влітку 2019-го року, пора міняти. До речі, таку ж «пісню» про депутата, який обраний торік у Новограді-Волинському, «співають» там сьогодні місцеві жителі. А ось «Слуги народу», виходить, розуміти цього не хочуть. І – дарма!