Як отримати додаткові виплати?

Як отримати додаткові виплати?
Як отримати додаткові виплати?
Сьогодні, 13:48

Українці, які не виконали вимоги щодо стажу, можуть до 31 грудня 2020 року оформити матеріальну допомогу.

Для цього до служби соцзахисту за місцем реєстрації необхідно подати документ, що засвідчує особу пенсіонера і його місце проживання + ІПН; довідку про наявний страховий стаж (видається в Пенсійному фонді за запитом пенсіонера протягом 5 робочих днів); декларацію про доходи і майновий стан (заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім’ї) за останні пів року, що передують місяцю звернення по призначення допомоги.

Якщо тимчасова грошова допомога (соціальна пенсія) оформляється не за адресою прописки, а за місцем фактичного проживання пенсіонера, до переліченого списку документів повинна додаватися довідка про неотримання такої допомоги.

Тимчасова фінансова допомога призначається із дня, що настає після дати досягнення пенсійного віку, за умови, що звернення по допомогу відбулося не пізніше ніж через 90 днів після досягнення такого віку.

На допомогу НЕ можна претендувати, якщо: особа, яка отримує пенсію (в тому числі соціальну), працює або веде іншу діяльність, пов’язанк з отриманням доходу; хто-небудь із членів сім’ї протягом року перед зверненням по тимчасову допомогу здійснив покупку (оплату послуг) на суму понад 50 тисяч гривень; середньомісячний сукупний дохід сім’ї в розрахунку на одну особу за попереднні пів року перевищує 100% прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб; у результаті вибіркової перевірки виявлені додаткові джерела для існування, не зазначені в декларації про доходи та майно (здача в оренду житлового приміщення (будинку), заробіток членів сім’ї тощо); у власності особи або члені в її сім’ї є друга квартира (будинок) або більше від одного автомобіля (іншого ТЗ, механізму).

  Изнасиловал мальчика ершиком для унитаза

Розмір допомоги повинен компенсувати різницю між реальним доходом і прожитковим мінімумом. Якщо немає доходу, то можна претендувати на повний прожитковий мінімум.