5 корисних продуктів, які варто їсти, коли хочеться солодкого

5 корисних продуктів, які варто їсти, коли хочеться солодкого
5 корисних продуктів, які варто їсти, коли хочеться солодкого
Сьогодні, 18:02

Усіх нас час від часу тягне на солодке, через що хочеться поласувати цукром. Однак це не найкорисніший для здоров’я продукт. Проте існує їжа, яка може його замінити.

Фрукти

Якщо вам хочеться з’їсти щось солодке, налягайте на фрукти. У них містяться не лише натуральні цукри, але і безліч інших корисних нутрієнтів. Якщо ви їсте виноград, манго або персики, то підтримуєте здоров’я і задовольняєте бажання поласувати солодким.

Темний шоколад

Він містить понад 70 % какао, а також корисні для серця здорові рослинні компоненти — поліфеноли. У темному шоколаді є цукор і жир, тому занадто захоплюватися цим смаколиком не варто.

Насіння чіа

Це насіння насичене розчинними дієтичними волокнами, які зберігають відчуття насичення і на більш тривалий термін захищають від бажання поласувати солодким. Пудинг з насінням чіа — відмінний десерт для задоволення цієї потреби.

Йогурт

Він багатий на білок і кальцій. Це здорова закуска, яка контролює апетит і голодні спазми. Вибирайте йогурт з живими культурами бактерій, який не містить доданого цукру.

  В Озерному вже завтра вводять нові тарифи на проїзд

Чорнослив

Це солодкі, але дуже корисні для здоров’я ягоди. Вони є відмінним джерелом волокон, калію і заліза. А це означає, що чорнослив дозволяє задовольнити тягу до солодкого і підживити організм цінними нутрієнтами.