На дорогах Житомирщини – новий фаворит!

На  дорогах Житомирщини – новий фаворит!
На дорогах Житомирщини – новий фаворит!
Сьогодні, 11:44

Якщо упродовж пяти-семи попередніх років безумовним фаворитом під час проведення більшості тендерів із ремонту автомобільних доріг у Житомирській області перемагало ПП «Автомагістраль» із Київської області, то вже у 2020-му році ситуація « на дорогах» Житомирщини помітно змінюється.

На  дорогах Житомирщини – новий фаворит!

Фактично із листопада 2019-го року тендери із ремонту автомобільних доріг у Житомирській області виграє інша фірма – ТОВ «Будстандарт ЛТД».

Дивно, але якраз на фініші осені минулого року у кабінетах Житомирської ОДА відбулося наведення такого собі «автомобільного порядку» зі звільненням колишнього директора департаменту Р.Кротюка.

Трохи згодом підрозділ Житомирської ОДА, який опікувався промисловим розвитком і транспортом Житомирщини, було приєднано до департаменту регіонального розвитку. Звісно ж, губернатор Житомирщини В.І.Бунечко призначив туди нового керівника і, як вже водиться у нинішньому «призові» топ-чиновників обласного рівня, всі найважливіші посади займають прибульці зі столиці. Так сталося із автомобільними дорогами.

Тепер «порядком на дорогах» Житомирщини опікується Департамент регіонального розвитку, де , схоже, симпатизують вище названій фірмі «Будстандарт ЛТД». Цікаво, що об’єкти, де працівники та техніка «Будстандарту» працюють та ще працюватимуть у 2020-му році, розкидані по усій території Житомирської області.

  Українці зможуть спостерігати "вогняне кільце" сонячного затемнення

Достатньо навіть побіжного погляду, аби зрозуміти – для виконання таких обсягів робіт, ТОВ «Будстандарт ЛТД» має володіти просто таки гігантськими потужностями для проведення не лише ремонтів, але й будівництва доріг на Житомирщині. Насправді, якщо б побувати на кожному із обєктів, які ремонтує «Будстандарт ЛТД», то неважко переконатися у тому, що у багатьох місцях на дорогах працює техніка та персонал із інших дорожних організацій. У тому числі й тих – хто змагався, але поступився «Будстандарту» під час тендерів. Виходить, комусь просто повезло, а комусь…

На  дорогах Житомирщини – новий фаворит!

А щодо ПП «Автомагістраль», то ця фірма, яка раніше більше працювала на дорогах Житомирщини, поки що задовольняє свої потужності капітальним ремонтом доріг у місті Житомирі.

Так вийшло, що житомирська міська влада, на відміну від керівництва області, довіряє ремонт своїх доріг старожилам галузі.