В Бердичеві сімейний дебошир, який бив дружину та викручував їй руки, отримав усього тиждень арешту

В Бердичеві сімейний дебошир, який бив дружину та викручував їй руки, отримав усього тиждень арешту
В Бердичеві сімейний дебошир, який бив дружину та викручував їй руки, отримав усього тиждень арешту
Сьогодні, 18:19

Цими днями у Бердичівському міськрайонному суді розглядали справу про домашнє насильство.

На жаль, подібні у нас не рідкість. У судовій залі – ціла родина: батько, мати й донька. Двоє останніх є потерпілими. Можна лише уявити, через скільки довелось їм пройти, перш ніж зважитись після чергової домашньої сварки таки набрати «102», щоби нині з хвилюванням та сльозами розповідати суду подробиці своєї сімейної драми.

За словами доньки, вранці того травневого дня її розбудила сварка між батьками. Надворі побачила мокру матір, якій батько викручував руки. Дівчина спробувала вступитися і, зізналась, запустила у тата тарілкою. Обматюкавши обох, той зачинився у хаті й нікого туди не впускав, аж доки вона не викликала поліцію. Сам чоловік нічого ганебного у своїй поведінці не побачив. Мовляв, це жінка в нього, «яка усіх дістане», та ще й доньку проти налаштовує. Аби уникати сімейних чварів, він мусить тікати із хати в гараж. А що п’є – так це ж усе через сварки!

  ПОСМІХНІТЬСЯ! Сьогодні посварилась із чоловіком...

Того ранку чоловік ще до сніданку встиг перехилити чарку, повідомила дружина порушника. Попросила його надягнути футболу перед тим, як сяде до столу. Він зірвався, схопив відро з водою та вилив на неї. Потім припер до стіни й почав викручувати руки… Це вперше, коли їхні сімейні проблеми, що тривають уже роками, вийшли на широкий загал, розповіла потерпіла. П’є чоловік «безпробудно», і лайка, рукоприкладство, а також грюкання дверима, що аж скло вилітає, та биття предметів побуту, на жаль, стали звичними явищами у їхній сім’ї. Розлучитися? На це питання потерпіла поки не готова відповісти навіть самій собі.

Зрештою, заслухавши думки учасників та вивчивши матеріали справи, суд дійшов висновку визнати голову цієї родини винним у вчиненні домашнього насильства та призначив йому 7 діб адміністративного арешту. Це найсуворіше покарання, передбачене частиною 1 статті 173-2 КУпАП (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування). Протягом десяти днів постанова суду може бути оскаржена.

Джерело статті: berdichev.biz