Замовляємо в Польщі: кращі сайти для вигідних покупок

Замовляємо в Польщі: кращі сайти для вигідних покупок
Замовляємо в Польщі: кращі сайти для вигідних покупок
Сьогодні, 12:54

Українці стають все більш вимогливими і обізнаними при виборі інтернет-магазинів. Останнім часом зростає популярність польських торгових онлайн-майданчиків. Про можливі проблеми з транспортуванням товарів переживати не варто, якщо грамотно підійти до питання вибору форвардингового компанії. До послуг українців – надійна і оперативна доставка з Польщі NP Shopping, яка займає від восьми робочих днів.

З Польщі замовляють побутову, електронну та медичну техніку, товари для тварин (крім корму, який заборонений до перевезення), продукцію для будинку, здоров’я і краси, вироби для спорту і відпочинку, книги, одяг і взуття, годинник. Переваги польських інтернет-магазинів:

  • привабливі ціни;
  • доступ до асортименту, який не може запропонувати жоден український торговий центр або торгова точка;
  • зрозумілий інтерфейс і економія часу.

У Польщі є представництва багатьох відомих світових торгових марок і компаній. Великою популярністю користуються мультибрендові гіганти eBay і Amazon.

Конкуренцію американським мережевим рітейлерам успішно складає знаменитий польський магазин Allegro. Магазин пропонує електроніку, модні колекції для дорослих і дітей, вироби для дому і саду, авто- і Мототовари, продукцію для краси і здоров’я. Тут можна знайти все для культурного відпочинку і розваг, спорту і туризму, а також вироби з категорії «Мистецтво і колекціонування».Товари від світових виробників одягу і взуття можна замовити в польських філіях Timberland, Zalando, Ralph Lauren, Mango, Massimo Dutti, Vans, Zara, Under Armour, Uniqlo.

  Коли нарешті Сухомлин проведе першу сесію нової житомирської міської влади

Для занять спортом, пішохідного туризму, альпінізму, повсякденних прогулянок знайдеться безліч речей на сайтах підрозділів New Balance, Sportsdirect, Reebok, Adidas, Puma.Через інтернет-магазин Newegg з Польщі замовляють комп’ютерну техніку та побутову електроніку. А в польському Apple зручно купувати сертифіковану для європейського ринку «яблучну» продукцію.

Доставка

За допомогою форвардингового сервісу NP Shopping українські покупці швидко і просто замовляють будь-які товари з польських інтернет-магазинів. З «Нової поштою Глобал» можна не турбуватися про те, що високі тарифи на міжнародну доставку зведуть нанівець переваги зарубіжного онлайн-шопінгу. Компанія надає зареєстрованим користувачам адреса проміжного складу на території країни. Саме на цю адресу продавець здійснює поставку товару шляхом. Потім покупку транспортують в Україну, де її можна забрати з найближчого до дому відділення «Нової пошти». Аналогічно можна замовляти в США, Китаї і Великобританії.

Додаткові податки і збори

У разі, якщо вартість посилки перевищує 100 євро, українському покупцеві доведеться заплатити ПДВ. Податок нараховують в сумі 20% від різниці між ціною і вказаним лімітом. Товари, вартість яких становить понад 150 євро, додатково обкладаються митним збором в розмірі 10% від суми перевищення.

  Неймовірно цікаве фото фонтану на Михайлівській у Житомирі з 1941 року. ФОТО