Замовляємо в Польщі: кращі сайти для вигідних покупок

Замовляємо в Польщі: кращі сайти для вигідних покупок
Замовляємо в Польщі: кращі сайти для вигідних покупок
Сьогодні, 12:54

Українці стають все більш вимогливими і обізнаними при виборі інтернет-магазинів. Останнім часом зростає популярність польських торгових онлайн-майданчиків. Про можливі проблеми з транспортуванням товарів переживати не варто, якщо грамотно підійти до питання вибору форвардингового компанії. До послуг українців – надійна і оперативна доставка з Польщі NP Shopping, яка займає від восьми робочих днів.

З Польщі замовляють побутову, електронну та медичну техніку, товари для тварин (крім корму, який заборонений до перевезення), продукцію для будинку, здоров’я і краси, вироби для спорту і відпочинку, книги, одяг і взуття, годинник. Переваги польських інтернет-магазинів:

  • привабливі ціни;
  • доступ до асортименту, який не може запропонувати жоден український торговий центр або торгова точка;
  • зрозумілий інтерфейс і економія часу.

У Польщі є представництва багатьох відомих світових торгових марок і компаній. Великою популярністю користуються мультибрендові гіганти eBay і Amazon.

Конкуренцію американським мережевим рітейлерам успішно складає знаменитий польський магазин Allegro. Магазин пропонує електроніку, модні колекції для дорослих і дітей, вироби для дому і саду, авто- і Мототовари, продукцію для краси і здоров’я. Тут можна знайти все для культурного відпочинку і розваг, спорту і туризму, а також вироби з категорії «Мистецтво і колекціонування».Товари від світових виробників одягу і взуття можна замовити в польських філіях Timberland, Zalando, Ralph Lauren, Mango, Massimo Dutti, Vans, Zara, Under Armour, Uniqlo.

  Посміхніться! Городок - "Развод". ВІДЕО

Для занять спортом, пішохідного туризму, альпінізму, повсякденних прогулянок знайдеться безліч речей на сайтах підрозділів New Balance, Sportsdirect, Reebok, Adidas, Puma.Через інтернет-магазин Newegg з Польщі замовляють комп’ютерну техніку та побутову електроніку. А в польському Apple зручно купувати сертифіковану для європейського ринку «яблучну» продукцію.

Доставка

За допомогою форвардингового сервісу NP Shopping українські покупці швидко і просто замовляють будь-які товари з польських інтернет-магазинів. З «Нової поштою Глобал» можна не турбуватися про те, що високі тарифи на міжнародну доставку зведуть нанівець переваги зарубіжного онлайн-шопінгу. Компанія надає зареєстрованим користувачам адреса проміжного складу на території країни. Саме на цю адресу продавець здійснює поставку товару шляхом. Потім покупку транспортують в Україну, де її можна забрати з найближчого до дому відділення «Нової пошти». Аналогічно можна замовляти в США, Китаї і Великобританії.

Додаткові податки і збори

У разі, якщо вартість посилки перевищує 100 євро, українському покупцеві доведеться заплатити ПДВ. Податок нараховують в сумі 20% від різниці між ціною і вказаним лімітом. Товари, вартість яких становить понад 150 євро, додатково обкладаються митним збором в розмірі 10% від суми перевищення.

  У Росії заявили про реєстрацію першої вакцини від Covid