Ляшко вдруге приїхав до Житомира звільняти Парамонова

Ляшко вдруге приїхав до Житомира звільняти Парамонова
Ляшко вдруге приїхав до Житомира звільняти Парамонова
Сьогодні, 18:00

В період розпалу пандемії захворювання СOVІD-19 працівники ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» працюють в режимі 24/7, без вихідних та святкових днів, борючись за здоров’я та життя населення області.

Про це 18 червня інформує пресслужба лабораторного центру.

“В даний час обласний лабораторний центр є головною медичною установою, яка здійснює епідеміологічний нагляд за коронавірусною інфекцією COVID-19 в області. Адміністрацією установи були прийняті міри по збільшенню потужності вірусологічної лабораторії. На сьогоднішній день в області збільшено кількість обстежених осіб на виявлення збудника коронавірусної інфекції (SARS-CoV-2) до 500 на добу, немає черги на тестування. Працівниками центру розслідувано більше тисячі вогнищ захворювання COVID-19, визначено до 3.5 тис контактних“, – йдеться у повідомленні.

А саме тому, за плідну роботу колективу, в переддень професійного свята Дня медичного працівника до ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» завітав головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко, з вимогою звільнення директора Зіновія Парамонова.Це вже вдруге Віктор Кирилович прибуває до установи з однією і тією ж вимогою.

  Як у Новограді-Волинському "пожартували" над Лесею Українкою

Його не цікавлять проблеми та думка колективу, оскільки простих людей він не поважає.

В той час, коли щогодини зростає захворюваність на COVID-19 і необхідно терміново вирішувати питання щодо збереження здоров’я і життя громадян країни, у Віктора Кириловича немає більшої проблеми, ніж звільнення директора обласного лабораторного центру Зіновія Парамонова по незаконно юридично оформленому наказу!!!