Пляшка «Рево» вартувала бердичівлянці 3400 гривень

Пляшка «Рево» вартувала бердичівлянці 3400 гривень
Пляшка «Рево» вартувала бердичівлянці 3400 гривень
Сьогодні, 17:53

Карантин вніс зміни у роботу всіх державних установ, які перейшли на незвичний для себе режим роботи, не враховючи вже обов’язкове носіння масок та дотримання соціальної дистанції. Звісно, відвідувачів у міськвиконком пускають не у великій кількості, що стосується центру адміністративних послуг, а на засідання виконкому чи сесії міської ради йдуть традиційно ті, хто бере у них участь.

Так само змінилася робота адміністративної комісії, адже наразі протоколи за несплату комунальних послуг не складають у зв’язку з карантином, пеня за несвоєчасну оплату і тим більше відключення боржників від комунальних послуг також заборонено. Тому на розгляд членів адмінкомісії не находить велика кількість адмінпротоколів, як це було раніше, і не приходять порушники.

Саме тому сьогодні на засіданні розглядали всього один складений протокол на бердичівлянку, але і вона не з’явилася, щоб отримати вердикт за скоєне правопорушення. Зате штраф, причому немалий, змушена буде сплатити.
На розгляд членів адмінкомісії надійшов складений працівниками Вишгородського відділу поліції протокол про те, що продавчиня магазину у Київській області, яка зареєстрована за місцем проживання у Бердичеві, 28 квітня близько 18:00 продала неповнолітній особі слабоалкогольний напій «Рево», не дізнавшись її вік і не перевіривши документи.

  Житомиряни вітають тренера, вихованка якого заробила для України "срібло" на Олімпіаді в Токіо

Сама жінка з протоколом погодилася, зазначила, що кається і що надалі уважно перевірятиме документи у покупців. До протоколу були долучені документи, що посвідчують особи продавчині і неповнолітньої особи, ліцензія магазину на продаж алкогольних напоїв, а також чек про покупку, адже розрахунок проводився карткою.

Тим самим бердичівлянка порушила ст. 156 КУпАП («Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами»). Покаранням за це є штраф від 1700 до 6800 гривень. Члени адміністративної комісії проголосували за штраф у розмірі 3400 гривень, який жінці доведеться сплатити за свою неуважність і за недотримання закону.