У Житомирі перейменували навчальний заклад

У Житомирі перейменували навчальний заклад
У Житомирі перейменували навчальний заклад
Сьогодні, 12:51

Житомирський міський ліцей №1 Житомирської міської ради – таку назву відтепер має заклад загальної середньої освіти, який іменувався Житомирським міським ліцеєм при Житомирському державному технологічному університеті.

На 68-й сесії Житомирської міської ради прийнято рішення про зміну назви навчального закладу, необхідність прийняття якого пояснюється приведенням найменування закладу загальної середньої освіти у відповідність з вимогами ст. 34 Закону України «Про повну загальну середню освіту».

Відповідно зміни будуть внесені у статут навчального закладу, а також у порядку, визначеному чинним законодавством України, буде здійснено державну реєстрацію.

Нагадаємо, що житомирський ліцей входить у сотні кращих шкіл України за підсумками ЗНО 2019 року, а також до переліку кращих 200 шкіл України.

З ЖДТУ ліцей мав певну освітню співпрацю та зв’язки протягом 1989 – 2008 років, а саме: використовувалась матеріально-навчальна база, бібліотека, спортивні зали; орендувались навчальні аудиторії; освітні дисципліни викладали наукові працівники ЖДТУ та ЖДУ ім. Франка; науковці ЖДТУ були керівниками учнівських наукових робіт МАН; укладались щорічні угоди «Про умови відбору обдарованої молоді на навчання до ЖДТУ» на пільговій основі. У зв’язку із введенням зовнішнього незалежного оцінювання у 2008 році випускники не мають пільг від ЖДТУ.

  У новому тепличному комплексі Овруцького спецлісгоспу вирощуватимуть 200 тисяч сіянців в рік. ФОТО

«За час існування ліцей виокремився в самостійну освітню одиницю завдяки широкому спектру напрямків роботи, а саме:

– ліцей працює за власною освітньою програмою, надає освітні послуги учням комунальних навчальних закладів міста Житомира;

– спрямовує діяльність на поглиблене вивчення предметів та профільну підготовку обдарованих учнів;

– запровадив вивчення спецкурсів за вибором (30 авторських програм для них складали педагоги ліцею: вища математика, макроекономіка, основи підприємницької діяльності, ділове мовлення, країнознавство та інші)», – зазначають в департаменті освіти міської ради.