Якщо у Житомирі – дощ, то на Хінчанці – Венеція!

Якщо у  Житомирі – дощ, то на Хінчанці – Венеція!
Якщо у Житомирі – дощ, то на Хінчанці – Венеція!
Сьогодні, 11:21

17 червня 2020-го року, якраз в обідню пору, над Житомиром пройшов дощ.

Рясний літній дощ тривалістю в годину часу перетворив територію нашого міста у невеличкі озера.

Знову, вдруге за останній місяць, у своєрідну Венецію перетворилася вулиця Корольова. Ділянка шляхового покриття на цій вулиці була відремонтована торік. Вартість ремонту сягала 21-го мільйона гривень, а ремонтні роботи у районі Хінчанки виконувала фірма «Автомагістраль» . Осінь минулого року виявилася сухою, дощів не було, а тому усі недоліки торішнього ремонту виявилися саме зараз, коли у травні-червні 2020-го року по справжньому задощило.

Вулиця після півгодинної зливи перетворилася в озеро, що призвело до зупинки руху електротранспорту (трамваїв). Перейти вулицю Корольова мешканці мікрорайону Хінчанка упродовж години не було жодної можливості. У деяких місцях під водою опинилися навіть тротуари, а вода внаслідок руху автомобільного транспорту переливалася у двори приватних будинків.

Мешканці Хінчанки тепер чітко розуміють, що кожен дощ відтепер означатиме припинення руху трамваю, а у дворах своїх будинків місцевим мешканцям доведеться змітати і прибирати купи сміття, яке «запливає» під час дощів із дороги. Три тижні тому, коли затоплення вулиці Корольова у районі Хінчанки відбулося вперше, на вулиці з’явилися працівники ПП «Автомагістраль», які виконували роботи вздовж трамвайних колій. Але досить швидко (всього за тиждень) виявилося, що недоліки під час ремонту дороги восени минулого року, так і не усунуто. Хінчанка і надалі має сумну перспективу перетворюватися у житомирську Венецію.

  В Україні заборонять випалювати траву: закон набрав чинності, але поки не працює

Із усіма негативними наслідками. Вчора, для того, щоб ліквідувати виникле посеред вулиці Корольова озеро, прибув спеціалізований автомобіль. Знадобилося півгодини часу для того, щоб ліквідувати калюжу і відновити рух трамваїів. Але головне питання полягає у тому, як надалі бути на вулиці Корольова, ЯКЩО ПІДЕ ДОЩ? Відповідь на це питання варто шукати ТЕРМІНОВО. До речі , ПП «Автомагістраль», яке очевидно неякісно виконало ремонтні роботи вздовж вулиці Корольова, сьогодні ремонтує шляхове «полотно» по вулиці Великій Бердичівській.

Якщо у  Житомирі – дощ, то на Хінчанці – Венеція!