Депутати спрямували на реконструкцію котельні в Житомирі 20 млн грн

Депутати спрямували на реконструкцію котельні в Житомирі 20 млн грн
Депутати спрямували на реконструкцію котельні в Житомирі 20 млн грн
Сьогодні, 13:09

18 червня на шістдесят восьмій сесії Житомирської міської ради прийнято рішення виділити з міського бюджету 20 млн грн на розвиток та запровадження енергоефективних заходів КП «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради для виконання робіт з реконструкції районної котельні РК-10 за адресою: м. Житомир, пров. 1-й Винокурний, 36а, шляхом встановлення термодинамічної установки органічного циклу Ренкіна (паливо – тріска, деревина).

Про це інформує сайт Житомирської мерії.

Встановлення твердопаливної (деревина) установки органічного циклу Ренкіна з комбінованого виробництва тепла та електроенергії дасть можливість забезпечити споживачів Північно-Західного району (Маликівського масиву) гарячим водопостачанням, зниження обсягів споживання природнього газу та електроенергії, викидів вуглекислого газу (СО2) в повітря.

На даний час КП «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради проведено тендерні процедури на встановлення термодинамічної установки органічного циклу Ренкіна. За результатами міжнародних тендерних процедур було укладено контракт від 08.08.2018 року в рамках проєкту з енергоефективності міста Житомира за фінансування державним секретаріатом з економічних питань Швейцарської Конфедерації (СЕКО) щодо надання технічної та фінансової допомоги.

  В одному з "секонд-хендів" Бердичева мешкає собака, який нападає на людей. ФОТО