Багатодітна родина з Житомирщини отримала допомогу у вигляді продуктових та гігієнічних наборів в рамках проєкту “Допомога дітям України”

Багатодітна родина з Житомирщини отримала допомогу у вигляді продуктових та гігієнічних наборів в рамках проєкту "Допомога дітям України"
Багатодітна родина з Житомирщини отримала допомогу у вигляді продуктових та гігієнічних наборів в рамках проєкту “Допомога дітям України”
Сьогодні, 13:45

19 червня чергова партія 150 продуктових та гігієнічних наборів прибула на Житомирщину. Серед сімей, які отримали допомогу в рамках проєкту «Допомога дітям України» це багатодітна родина Чернових, яка мешкає в с.Іванківці Житомирської області. Мати Лілія та батько Ілля виховують п’ять дітей(трое неповнолітніх та двоє повнолітніх дітей): Інна, Ольга, Іван, Аріна та Марія.

Про це інформує Житомирська ОДА.

До сім’ї завітали голова служби у справах дітей Житомирської ОДА Пилипчук Наталія, Національний консультант Lumos Експертка з реформи ДІ при Уповноваженому президента України з прав дитини Ксенія Зубрій та представники районної служби по правам дитини.

Проєкт «Допомога дітям України» створений для підтримки сімей в які повернулись діти з інтернатних закладав за участі Конгресу українців Канади, Канадсько-Української фундації, Help Us Help та міжнародної корпорації Meest Express та за сприяння Уповноваженого Президента України з прав дітей Миколи Кулеби.

  Хто і навіщо вирізав у центрі Житомира півтора десятка здорових дерев? ФОТО

Діти Чернова Аріна та Чернова Марія навчаються в КНЗ «Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат», в 4 та 6 класі, відповідно, у зв’язку з тим, що діти потребують інклюзивного навчання, яке на жаль у Вертокиївському загальноосвітньому навчальному закладі відсутнє. Чернов Iван навчається в Любарському професійному ліцеї.

Діти в сім’ї Чернових розумні та здібні і навідріз відмовлялись повертатись до школи-інтернату, коли закінчиться карантин. Турбота їх батьків, міжнародна підтримка та сприяння місцевої влади допоможуть дітям залишитися в родині і не повернутися до інтернатів восени, а щасливо зростати з родиною в рідному селі