Кав’ярням та кінотеатрам працювати заборонено, але дозволено подорожнім плацкарт вагонам

 Кав'ярням та кінотеатрам працювати заборонено, але дозволено подорожнім плацкарт вагонам
Кав’ярням та кінотеатрам працювати заборонено, але дозволено подорожнім плацкарт вагонам
Сьогодні, 16:06

Авіасполучення відновлюють. Авіасполучення буде, але лише у декількох напрямах. Авіасполучення не буде.
Ресторани відкриють. Ресторани закриють.

ЗНО точно буде. ЗНО точно не буде. ЗНО начібто точно таки буде.

Внутрішній туризм отримає допомогу і пільги. Ні, не отримає, але в Законі йго згадують. А закон про гроші для телекомпаній та кіновиробників.

Дітяче оздоровлення буде як і заплановано, нам важливо оздоровити 1,3 млн дітей, готуйтесь! Дітяче оздоровлення буде з червня, ні з липня, але не точно.

Санаторіям працювати заборонено. Санаторіям працювати не заборонено, але і не дозволено. Санаторіям працювати можна, але з дотриманням вимог, вимоги поки не придумали, скоро будуть.

Дорогі чиновники! Вас не дивує, що “спалахі” того віруса в місцях, які не пов’язані з курортами і туризмом? Що “спалахи” в селах, де взагалі нема ресторанів і готелів?

Я не розуміюсь на вірусах. Моя тема – економіка. Можливо, той вірус і насправді такий страшний. Але я ніяк на можу зрозуміти вашу логіку у прийнятті рішень.

  У житомирській школі на COVID-19 захворіла половина вчителів

Заборона кінотеатрів і дозвіл на подорожі плацкартними вагонами. Заборона працювати кав’ярням в приміщенні і дозвіл працювати магазинам.

Для індустрії гостинності, для сфери послуг ваші заборони доленосні, ваші дії не зрозумілі, ваші аргументи дивні.
Якщо ви просто копіюєте це з ЄС, подивіться не тільки на Італію та Іспанію, хоча і там все відбувалось інакше, сфера послуг отримала і отримує величезну підтримку від держави, а заборони були з аргументами.