Поліція прийшла з обшуками в “Київгаз” через вибух будинку на Позняках

 Поліція прийшла з обшуками в "Київгаз" через вибух будинку на Позняках
Поліція прийшла з обшуками в “Київгаз” через вибух будинку на Позняках
Сьогодні, 15:03

21 червня о 10:00 у Дарницькому районі по вул. Соломії Крушельницької, 1/5, в десятиповерховому житловому будинку стався вибух попередньо газоповітряної суміші без послідуючого горіння. Внаслідок вибуху сталося руйнування четвертого, п’ятого, шостого, сьомого та восьмого поверхів.

Станом на 14:00 знайдена 1 загибла особа.

Евакуйовано 21 особу. Деблоковано 3 особи. На місці події працює штаб з ліквідації надзвичайних ситуацій, мобільна оперативна група ДСНС та співробітники Національної поліції. Працюють 6 психологів ГУ ДСНС України у м. Києві, які надають екстрену психологічну допомогу евакуйованим мешканцям будинку. З місця події вивезено близько 60 т будівельних конструкцій. Всього для проведення робіт залучено 457 осіб та 67 од. техніки, з них від ДСНС 160 осіб та 28 од. техніки, у тому числі 3 кінологічні розрахунки“, – розповіли рятувальники.

Крім того відомо, що прийшла з обшуками в “Київгаз” через вибух будинку на Позняках. Версія слідства: вибух стався через витік газу про який знали газовики, але кілька днів нічого не робили.

  У селі Коростишівського району на пожежі травмувався чоловік: потерпілого госпіталізували до Житомира. ФОТО