У Житомирі у поліції просять захисту від «бабушки Гали»

У Житомирі у поліції просять захисту від «бабушки Гали»
У Житомирі у поліції просять захисту від «бабушки Гали»
Сьогодні, 18:12

У ході засідання депутатської комісії Житомирської облради з питань регламенту та депутатської діяльності, яка проходила у ході підготовки до чергової сесії Житомирської облради (відбудеться 25 червня цього року) несподівано багато запитань виникло до представників Головного Управління Національної поліції у Житомирській області.

Наприклад, депутати Житомирської облради просять керівництво Національної поліції звернути увагу на діяльність громадської активістки Г.Х.Чижової, яка не просто заважає, а протидіє діяльності ряду дитячих закладів та будинків сімейного типу. Діяльність «бабушки Гали» (так іноді називають відому у Житомирі активістку) вже давно опинилася в епіцентрі уваги громадськості не лише Житомира, але й Житомирщини загалом.

19 червня 2020-го року у ході засідання депутатської комісії з регламенту та депутатської діяльності Житомирської облради йшлося про конкретні випадки порушення Галиною Чижовою низки законів України, які регламентують діяльність органів опіки, а також – роботу дитячих установ.

Представники Головного управління Національної поліції вислухали та зафіксували зауваження та звернення представників депутатського корпусу Житомирської обласної ради, а також – керівників дитячих установ з приводу поведінки Г.Х.Чижової у ході так званої правозахисної діяльності, яку вона практикує у стосунках із вихованцями будинків дитячого типу.

  Посміхніться!

Насправді, як зазначалося у виступах посадовців, діяльність пані Чижової доволі часто межує на грані порушень моральних норм із порушеннями норм вітчизняного законодавства. Проте досі Галину Чижову за такі порушення ніхто не спитав.

Хтозна, можливо після засідання 19 червня 2020-го року правоохоронці звернуть увагу на дії правозахисниці, яка стала відомою не стільки уважним ставленням до дітей-сиріт, скільки своїми епатажними діями під час проведення сесій Житомирської міської та Житомирської обласної рад.

Джерело статті: Житомир-Онлайн