«ЧИ ЗІЙДЕ З РУК» НЕАДЕКВАТНОМУ ГОЛОВІ ЛУГИНСЬКОЇ ОТГ ПОБИТТЯ ЛЮДЕЙ?

«ЧИ ЗІЙДЕ З РУК» НЕАДЕКВАТНОМУ ГОЛОВІ ЛУГИНСЬКОЇ ОТГ ПОБИТТЯ ЛЮДЕЙ?
«ЧИ ЗІЙДЕ З РУК» НЕАДЕКВАТНОМУ ГОЛОВІ ЛУГИНСЬКОЇ ОТГ ПОБИТТЯ ЛЮДЕЙ?
Сьогодні, 09:05

Лугинчани вже звикли до бездіяльності голови ОТГ Мельника Петра Івановича, в принципі, більшість жителів вже звикли і до постійної брехні, а деколи і до неадекватного стану очільника громади (останнім часом такий його стан проявляється все частіше – «нерви, мої нерви, скоріше б розпочалися вибори, можу не витримати і зірватися з «катушок», – ця нав’язлива думка все більше і більше почала відвідувати його перенапружені мізки.»

І ось, нарешті, сталося те, що мало статися – відбулося побиття людини за участі керівника ОТГ, а до цього вже звикнути неможливо. І незабаром на виборах голови громади лугинчани це доведуть…

Неадекватна поведінка голови Лугинської ОТГ проявилася з самого ранку

12 червня з самого ранку в редакцію зателефонувала Світлана Ільїна і запросила представника преси на важливе зібрання біля їдальні «Сільгосптехніки». На зібрання терміново прибув фотокореспондент «Променя» Богдан Комольцев.

На місці події я побачив п’ятеро місцевих жителів, керівника комунгоспу М. Трибушка та представника комутаційно-будівельної компанії, яка прокладала високовольтну кабельну лінію від сонячної електростанції до електропідстанції Лугинського РЕМ. Незабаром прибув і селищний голова Петро Мельник. Мельник сходу, не в зовсім коректній формі, почав звинувачувати представника компанії у незаконних діях, обзиваючи працівників компанії «одеськими бандитами», а запримітивши, що я фотографую, розвернувся в мою сторону і почав «верещати» на мене, що я «донецький сепаратист», хоч я народився, виріс і проживаю в Лугинах. Прийдеться йому вибачитись переді мною за такі звинувачення, – знервовано доповідав мені Богдан про результати проведеної роботи, – далі Мельник перекинувся на газету «Промінь», назвавши її брехливою і запропонував присутнім її не читати.

«ЧИ ЗІЙДЕ З РУК» НЕАДЕКВАТНОМУ ГОЛОВІ ЛУГИНСЬКОЇ ОТГ ПОБИТТЯ ЛЮДЕЙ?
  На майдані Соборному у Житомирі можуть встановити найбільший прапор України

Петро Мельник виливає потік бруду на фотокореспондента та на редакцію газети «Промінь».

Запитання до Мельника: «Петре Івновичу, якщо газета «Промінь» пише неправду про діяльність Лугинського селищного голови, то чому від вас до цього часу не надійшло жодного спростування на наші публікації, можна б було б нас і до суду подати?»

А от ви, Петре Івановичу, найближчим часом, будете відповідати перед судом – є за що.

Продовження «мельниківських розбірок» відбулося пізно ввечері, в той час, час коли Петро Мельник, здається, вже зірвався з «катушок»

Близько 22-ої години, Петро Мельник разом з своїм «дружбаном» В. Григор’євим на його ж автомобілі, прибув знову на те саме місце де вранці розпочався конфлікт з працівниками комутаційно-будівельної компанії і викликав представника компанії, начебто, для розмови. Але розмови не вийшло.

Тільки-но я вийшов з машини і рушив у напрямку місця роботи нашої бригади, як з темноти вискочив невідомий мені чоловік, кремезної статури високого зросту і накинувся на мене з матюками, одночасно, махаючи кулаками він старався вдарити мене в лице. Захищаючи своє лице руками, я почав відступати назад і запитав його: «Що ви робите». У цей час до нас підбіг Мельник і почав штовхати обома руками мене в груди та кричати на мене нецензурною лайкою, щоб ми забиралися геть з Лугин. А той чоловік, в цей момент, бив кулаками мене по голові. Представники місцевої поліції, яких я запримітив неподалік, все це бачили, спостерігали і не приймали ніяких мір, щоб зупинити напад на мене. Таке враження, що всі хто там був, чекали, щоб я лише один раз вдарив у відповідь когось із нападників. Наш прораб, з яким я під’їхав до «Сільгосптехніки», побачивши, що відбувається, розвернув автомобіль і під’їхав до мене. Я вскочив до нього і ми спішно почали віддалятися від тих неадекватних, можливо п’яних, можливо обкурених, голови селища і його «подєльніка». Я не знаю, але мені здається, що нормальні люди, тим більше посадова особа, так би себе не поводили. По дорозі, тут же, нас наздогнав патрульний автомобіль і працівники поліції, які були в ньому, почали нас перевіряти на предмет алкоголю і наркотиків, але ,нічого не виявивши, відпустили нас. Ми поїхали, одразу ж, у міську лікарню м. Коростень, зафіксували побої і на ранок я звернувся з заявою у Лугинське відділення поліції, – розповідав представник компанії Полозюк С.Г

«ЧИ ЗІЙДЕ З РУК» НЕАДЕКВАТНОМУ ГОЛОВІ ЛУГИНСЬКОЇ ОТГ ПОБИТТЯ ЛЮДЕЙ?
  Сергей Форест о том, как отметили День Победы в Житомире

Потерпілий Полозюк С.Г. на місці події розповідає, як відбувалося його побиття
«ЧИ ЗІЙДЕ З РУК» НЕАДЕКВАТНОМУ ГОЛОВІ ЛУГИНСЬКОЇ ОТГ ПОБИТТЯ ЛЮДЕЙ?

Потерпілий Полозюк С.Г. у Лугинському ВП Коростенського ВП дає свідчення по факту його побиття.

Як виявилось пізніше,зі слів Полозюка С.Г., тим неадекватним чоловіком був В.Григор’єв син водія Мельника. Останнім часом лугинчани часто бачать його з Мельником і не розуміють, що у них спільного…

Вражає те, що все це відбувалося за безпосередньої участі голови громади Мельника, який не тільки не зупинив нападника, а, навпаки, підключився до побиття і сам почав штовхати в груди Сергія Полозюка, одночасно, погрожуючи і вимагаючи від нього зупинити роботи і забиратися геть з Лугин, даючи можливість нападнику продовжувати наносити удари по голові Полозюку. Сліди нанесених ударів, які були зафіксовані в Коростенській міській лікарні, були підтверджені,пізніше, судово-медичною експертизою у м. Коростені.

«ЧИ ЗІЙДЕ З РУК» НЕАДЕКВАТНОМУ ГОЛОВІ ЛУГИНСЬКОЇ ОТГ ПОБИТТЯ ЛЮДЕЙ?

Представник комутаційно-будівельної компанії Полозюк С.Г. після побиття
«ЧИ ЗІЙДЕ З РУК» НЕАДЕКВАТНОМУ ГОЛОВІ ЛУГИНСЬКОЇ ОТГ ПОБИТТЯ ЛЮДЕЙ?

Довідка Коростенської місської лікарні про наявність слідів побоїв на обличчі потерпілого

Залишається чекати завершення розслідування поліції, щоб мати підстави для звернення керівництва компанії до Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

  Неподалік Житомира зіштовхнулись дві автівки, є потерпілий. ФОТО

Оцінку неадекватним діям Мельника, лугинчани вже дали. Побачимо, як оцінять його провокаційні дії в Лугинському ВП Коростенського відділення поліції.

В. Двуреченський

Джерело статті: Житомир-Онлайн