Боже, порятуй Україну від цих бовдурів

Боже, порятуй Україну від цих бовдурів
Боже, порятуй Україну від цих бовдурів
Сьогодні, 10:27

Прочитав про нові правила карантину і жахнувся: чому вони так не дружать з головою? Замість того, щоб роз’яснити людям, що треба в різний час добиратися на роботу, щоб не утворювати скупчення людей в громадському транспорті, вони просто посунули початок робочого часу на 10 ранку.

Більшого безглуздя вигадати не можна було. Тепер в житомирських маршрутках та тролейбусах пік вранці буде не з 8.00 до 9.00, а з 9.00 до 10.00. Але результат буде таким же.

Вони повні ідіоти, а вважають, що це ми такі. Повністю здорових людей загнали на 2,5 місяці в тісні квартири, змусили сидіти один в одного на головах, без сонячного проміння. Загін придуркуватих беркутів ловив у річці Дніпро самотнього пловця, а в той же самий час впустили в Україну без карантину десятки тисяч хворих на коронавірус з Європи. Ті приїхали додому, позаражали дітей, жінок чи чоловіків, батьків, сусідів. А вже потім всі разом позаражали лікарів, бо ця клоунська влада за три місяці так і не забезпечила українських медиків засобами захисту!

  В Україні не вщухають дощі та грози

Через облдержадміністрації йде пошук медиків, щоб відправити їх на роботу за кордон, а брехлива зеленська обіцянка про доплату медпрацівникам, які боряться з коронавірусом, уже посунулася на вересень.

Позакривали ринки, де свіже повітря, у торгівців згнили десятки тон овочів та фруктів, а ми зараз платимо за овочі та фрукти втричі дорожче, ніж минулого року.

Маски, рукавички, санітайзери в аптеках зашкалюють за цінами і це в той час, коли за українськими законами держава має безкоштовно забезпечити захистом своїх громадян в час епідемії.

Зеленський і Степанов, хто розпродав маски за кордон із держрезерву і скільки заробив на цьому?

Зеленський і Степанов, чому працювали ваші “Епіцентри”, коли фопи виносили речі у ломбарди вашого Разумкова, щоб прогодувати своїх дітей?

Я не знаю, чого більше у вашому ставленні до нас – ненависті, зневаги чи просто байдужості.

Сидір Ковпак

Джерело статті: Житомир-Онлайн