Конфлікти – Ракам, ризик перевтоми – Скорпіонам: гороскоп на 22 червня

Конфлікти – Ракам, ризик перевтоми – Скорпіонам: гороскоп на 22 червня
Конфлікти – Ракам, ризик перевтоми – Скорпіонам: гороскоп на 22 червня
Сьогодні, 08:52

ОВНИ

Дозвольте собі забути про правила. Будьте собою, робіть те, що вам хочеться – і тоді день завершиться дуже приємним сюрпризом, який ви ніколи не забудете.

ТЕЛЬЦІ

Вам потрібно скласти план своїх подальших дій. Поки не час приступати до його реалізації, але потрібно все чітко намітити. Ті цілі, які ви поставите перед собою цього дня, обов’язково стануть реальністю.

БЛИЗНЮКИ

Вам не варто братися за вирішення важливих питань. Зараз будь-які дії можуть мати фатальні наслідки.

РАКИ

Ви будете конфліктними. Будь-яку критику на свою адресу ви будете сприймати надто гостро і болісно, а на зауваження інших будете реагувати дуже бурхливо.

ЛЕВИ

Вам цього дня не позаздриш – вас чекає багато роботи та вияснення особистих стосунків.

ДІВИ

Ви з легкістю зможете виконувати кілька завдань одночасно. Ви будете дуже зібраними. Зробивши свою роботу, ви зможете допомогти й колегам.

ТЕРЕЗИ

Заплануйте собі якусь розвагу на вечір. Цей день не буде для вас дуже легким, тому вам необхідно буде зняти стрес.

  Підвищення зарплат вчителям коштуватиме державі 50 мільярдів

СКОРПІОНИ

Вам не можна перепрацьовувати. Хронічна втома може стати причиною зниження імунітету. Вам зараз потрібно більше відпочивати та правильно харчуватися.

СТРІЛЬЦІ

Вам краще ні у що не втручатися та бути спостерігачем усього, що відбуватиметься. Так ви зможете знайти для себе відповіді на важливі питання.

КОЗЕРОГИ

У вас буде депресивний стан, але не намагайтеся підняти собі настрій відомими методами. Зараз краще взятися за роботу.

ВОДОЛІЇ

Дуже продуктивний день для вашої кар’єри. Варто задуматися над тим, як ви можете трохи відкоригувати свої методи роботи. Але не забудьте, що результат потрібно буде закріпити.

РИБИ

Вам не потрібно стримувати свої почуття. Покажіть їх повною мірою, продемонструйте силу, будьте відверті – це саме те, що потрібно вам і вашій другій половинці.