На Житомирщині після негоди відновили електропостачання в 112 населених пунктах

На Житомирщині після негоди відновили електропостачання в 112 населених пунктах
На Житомирщині після негоди відновили електропостачання в 112 населених пунктах
Сьогодні, 18:43

У Житомирській області відновили електропостачання в усіх населених пунктах, які були знеструмлені через негоду. Загалом без світла лишалися 112 населених пунктів.

Про це Суспільному розповів керівник центральної диспетчерської служби “Житомиробленерго” Микола Романенко.

Село Головенка було знеструмлене з вечора 21 червня. За словами місцевого жителя Юрія Воробйова, дощ і сильний вітер поламали дерева, які, падаючи, обірвали лінії електропередач.

Відновленням електропостачання займалася бригада Сергія Шумського із Зарічанського району електричних мереж. За словами бригадира, світло в селі зникло через обрив дротів:

“Проводимо відновлювальні роботи лінії 10 кіловольт в селі Головенка. Опори 19-21 обірвалися, бо на них від сильного вітру впали дерева. Працюємо зранку, щоб місцеві швидше отримали світло”.

У Житомирському районі негода пошкодила три лінії електропередач по 10 кіловольт, говорить головний інженер Зарічанського РЕМ Олександр Шебестюк. Було знеструмлено 11 населених пунктів та 40 трансформаторних станцій.

“Поки лишається відключеною одна лінія на 10 кіловольт в селі Головенка, два населенні пункти та 13 трансформаторних станцій. Зараз ми знаходимося на лінії відновлювальних робіт села Головенка. Роботи проводяться із застосуванням механізмів, інструменту та матеріалів, які для цього необхідні. Людей, техніки, матеріалів у нас достатньо, тому ремонтні роботи ми намагатимемося завершити у стислі строки”, – розповів під час відновлювальних робіт Олександр Шебестюк.

  У селі Житомирської області горіла квартира: вогонь зупинили в межах однієї квартири. ФОТО

Автор: Володимир Шолдрук

Камера: Віктор Підвисоцький

Джерело статті: suspilne.media