Упродовж червня на Житомирщині втопилося троє дітей

Упродовж червня на Житомирщині втопилося троє дітей
Упродовж червня на Житомирщині втопилося троє дітей
Сьогодні, 14:41

Працівники ювенальної превенції Житомирської області закликають батьків ставитися відповідальніше до своїх дітей, а дітей – не лізти до води

Ми щиро хочемо, щоб канікули для дітлахів були радісними і кожен день приносив гарні враження. І ми щоденно працюємо над тим, щоб дитяче дозвілля було безпечним. Однак… Вкотре звертаємось до батьків: безпека ваших дітей залежить, у першу чергу, від вашого контролю та нагляду за ними. Якщо ваша дитина пішла на прогулянку і ви не знаєте, де вона знаходиться, або дітлахи самостійно йдуть на водойму купатись без участі дорослих, – це привід для тривоги і це привід для нас наголосити вам про неналежне ставлення до батьківських обов’язків. Упродовж червня у водоймах Житомирщини вже стались трагічні випадки з 3 неповнолітніми дітьми: на водоймах загинули 13-річна дівчинка у Баранівському районі, 17-річний юнак – в Лугинському та 8-річний хлопчик – в Олевському районі“, – закликають ювенали.

  Планують відремонтувати спортзал Троянівської школи

Не наражайте на небезпеку своїх дітей, прикриваючись власною заклопотаністю або неуважністю. Будьте відповідальними батьками! Не залишайте без нагляду малолітніх і контролюйте дозвілля підлітків.