Шуфрич після тесту на COVID-19 почав погрожувати Ляшку

Шуфрич після тесту на COVID-19 почав погрожувати Ляшку
Шуфрич після тесту на COVID-19 почав погрожувати Ляшку
Сьогодні, 09:40

Депутат Верховної Ради України від ОПЗЖ Нестор Шуфрич заявив, що чекає результатів тесту на COVID-19, а після різко висловився на адресу головного санітарного лікаря Віктора Ляшка й навіть почав йому погрожувати.

В ефірі “Право на владу” на “1+1” Шуфрич сказав, що вже завтра, 19 червня, він отримає результати тесту на коронавірус. Також він різко звернувся до Віктора Ляшка, заявивши, що той провалив тестування в Україні.

“Вікторе, прибери посмішку зі свого обличчя! 2,4 мільярда доларів ми, народні депутати, проголосували й виділили вам для боротьби з COVID-19. Ви з грудня місяця головний санлікар у нашій країні. Так ось, щоб ви знали: Білорусь протестувала 9% свого населення, Австралія – 7%, Литва – майже 14%, Італія – 8%, Іспанія – 10%, а Україна – 1%. Ми вам дали всі можливості протестувати людей!” – висловився Шуфрич.

Він також зазначив, що люди не можуть протестуватися за появи перших симптомів, а їхні сім’ї й зовсім повинні чекати по два тижні. Як приклад навів свою власну ситуацію, а після почав погрожувати Ляшку “надягти плато на голову”.

  Зеленский о проведении всеукраинского опроса: "Я хочу почувствовать народ"

“І це мені сказали, коли я запитав, що буде, якщо тест виявиться позитивним. Запитав, як ми протестуємо мою дружину, дітей і тата? Відповіли – через 14 днів. Сволоти ви й нелюди! Ви сподівалися на те, що проскочите? Що ви брешете? Італія та Іспанія послаблюють карантин, коли в них хворих на день у 10 разів менше, ніж на піку. Вікторе, ви нам говорили про плато? Так ось, сподівайся на те, що я пробуду на карантині. Якщо ні, то я тобі це плато на голову надягну!” – розлютився Шуфрич.