Дистанційна освіта – злочин проти майбутнього?

Дистанційна освіта - злочин проти майбутнього?
Дистанційна освіта – злочин проти майбутнього?
Сьогодні, 12:11

Запровадження карантину і змушений перехід усіх закладів освіти на дистанційне навчання продемонстрував як успіхи, так і проблеми нових освітніх технологій.

Частина дітей і вчителів швидко перейшла на дистанційну освіту та гарно все опанували, а частина до кінця навчального року з різних причин так і не змогла впоратись.

Хтось бачить в дистанційній освіті інструмент вирішення майже всіх проблем сучасної освіти і каже про швидке зникнення шкіл та університетів. А хтось незадоволений дистанційною освітою, що пропонує заборонити її у всіх закладах освіти. Така петиція зареєстрована на сайті Президента України.

Отриманий під час карантину досвід продемонстрував багато проблем як в самому дистанційному навчанні, так і в освіті.

Під час проєкту “Всеукраїнська школа онлайн” було допущено багато помилок з боку редакторів: наприклад, коли гості спілкувалися російською мовою та вчителів, з їх обмовками.

Ще не менш важлива проблема: для демонстрації телеуроків обирали канали з найбільшою часткою охоплення, але, на жаль, воно не було стовідсотковим. Не всюди є доступний та швидкий Інтернет. Тому частина учнів не отримала доступу до цих занять.

  Мікрорайон Малікова та Клосовського буде без води

Крім цього, використовувати новітні технології, типу ZOOM, не всі діти мали змоги. Особливо це стосується сільської місцевості, де не у всіх дітей є дома не те що інтернет, а смартфон.

Не всі діти освоювалися знання та самостійно не могли виконати домашню роботу. На поміч практично завжди підключалися батьки, які по закінченню чекали на “свої табелі”.

Дистанційна освіта – це злочин проти майбутнього, де діти деградують, а батьки спустошують гаманці на репетиторів.

Джерело статті: Житомир-Онлайн