Дистанційна освіта – злочин проти майбутнього?

Дистанційна освіта - злочин проти майбутнього?
Дистанційна освіта – злочин проти майбутнього?
Сьогодні, 12:11

Запровадження карантину і змушений перехід усіх закладів освіти на дистанційне навчання продемонстрував як успіхи, так і проблеми нових освітніх технологій.

Частина дітей і вчителів швидко перейшла на дистанційну освіту та гарно все опанували, а частина до кінця навчального року з різних причин так і не змогла впоратись.

Хтось бачить в дистанційній освіті інструмент вирішення майже всіх проблем сучасної освіти і каже про швидке зникнення шкіл та університетів. А хтось незадоволений дистанційною освітою, що пропонує заборонити її у всіх закладах освіти. Така петиція зареєстрована на сайті Президента України.

Отриманий під час карантину досвід продемонстрував багато проблем як в самому дистанційному навчанні, так і в освіті.

Під час проєкту “Всеукраїнська школа онлайн” було допущено багато помилок з боку редакторів: наприклад, коли гості спілкувалися російською мовою та вчителів, з їх обмовками.

Ще не менш важлива проблема: для демонстрації телеуроків обирали канали з найбільшою часткою охоплення, але, на жаль, воно не було стовідсотковим. Не всюди є доступний та швидкий Інтернет. Тому частина учнів не отримала доступу до цих занять.

  У Житомирі на розі вулиць Театральної та Великої Бердичівської з'явився паркан. ФОТО

Крім цього, використовувати новітні технології, типу ZOOM, не всі діти мали змоги. Особливо це стосується сільської місцевості, де не у всіх дітей є дома не те що інтернет, а смартфон.

Не всі діти освоювалися знання та самостійно не могли виконати домашню роботу. На поміч практично завжди підключалися батьки, які по закінченню чекали на “свої табелі”.

Дистанційна освіта – це злочин проти майбутнього, де діти деградують, а батьки спустошують гаманці на репетиторів.

Джерело статті: Житомир-Онлайн