Жителі Іршанська, де 40-річний чоловік порізав 9 людей, бояться виходити на вулицю через погрози

Жителі Іршанська, де 40-річний чоловік порізав 9 людей, бояться виходити на вулицю через погрози
Жителі Іршанська, де 40-річний чоловік порізав 9 людей, бояться виходити на вулицю через погрози
Сьогодні, 15:23

В ніч на 21 червня в Іршанську сталася подія, від якої досі не можуть оговтатися місцеві. 40-річний чоловік порізав 9 людей: від втрати крові один молодий чоловік помер у лікарні. Поліція досі розшукує нападника, а місцеві через погрози бояться виходити на вулицю.

Про це в соцмережі в групі “Іршанськ – моя любов” написав Євгеній Стужук.

Кажуть, що в нашу групу додався адвокат вбивці. Якщо це так, хочу “полегшити” йому роботу, розповісти що пам’ятаю я, сподіваюся люди в коментарях приєднаються і кожен зможе щось додати. Фарафонова в Іршанську всі дуже добре знають. Це людина психічно неврівноважена і це доводять чисельні судимості і замахи на людей. Коли я вчився в школі, він на перерві розтрощив голову цеглою другому учню. Втягнув у злодійство мого однокласника. І ще багато різних справ, які я вже і не пам’ятаю.

  У житомирській поліклініці на Ріхтера приходять на прийом до лікарів здорові діти та роблять ПЛР тести хворим

Зараз після цієї різанини людям страшно ходити по Іршанську, тому як він ще на волі і може ще щось утнути. Шановні адвокати і батьки Віті. Не потрібно захищати небезпечного злочинця, ви робили це вже стільки разів, що відчуваючи безкарність він буде вбивати до останнього. Він особисто так і сказав: “Я повернусь і всіх доб’ю!”

Вбивця становить небезпеку для суспільства, в тому числі і для вас, і повинен знаходитись у в’язниці. Люди, давайте не допустимо більше подібного свавілля і зробимо все можливе, щоб злочинець поніс справедливе покарання. Залишайте ваші свідчення, все що знаєте напевно або це стосується вас особисто. Анатолій Рак, ви повинні взяти цю справу на особистий контроль і допоможіть будь ласка сім’ям постраждалих, поговоріть з родичами вбивці, не могли б вони хоча б грошима допомогти і чи не можна виділити з бюджету кошти на порятунок життів людей, які зараз в реанімації?“, – написав Євгеній Стужук.

У дописі люди роздумують над тим, хто міг найняти, та за які кошти, дорогого київського адвоката.