Жителі Іршанська, де 40-річний чоловік порізав 9 людей, бояться виходити на вулицю через погрози

Жителі Іршанська, де 40-річний чоловік порізав 9 людей, бояться виходити на вулицю через погрози
Жителі Іршанська, де 40-річний чоловік порізав 9 людей, бояться виходити на вулицю через погрози
Сьогодні, 15:23

В ніч на 21 червня в Іршанську сталася подія, від якої досі не можуть оговтатися місцеві. 40-річний чоловік порізав 9 людей: від втрати крові один молодий чоловік помер у лікарні. Поліція досі розшукує нападника, а місцеві через погрози бояться виходити на вулицю.

Про це в соцмережі в групі “Іршанськ – моя любов” написав Євгеній Стужук.

Кажуть, що в нашу групу додався адвокат вбивці. Якщо це так, хочу “полегшити” йому роботу, розповісти що пам’ятаю я, сподіваюся люди в коментарях приєднаються і кожен зможе щось додати. Фарафонова в Іршанську всі дуже добре знають. Це людина психічно неврівноважена і це доводять чисельні судимості і замахи на людей. Коли я вчився в школі, він на перерві розтрощив голову цеглою другому учню. Втягнув у злодійство мого однокласника. І ще багато різних справ, які я вже і не пам’ятаю.

  Майстра лісу жорстоко вбили та закатували троє нелюдів. ФОТО

Зараз після цієї різанини людям страшно ходити по Іршанську, тому як він ще на волі і може ще щось утнути. Шановні адвокати і батьки Віті. Не потрібно захищати небезпечного злочинця, ви робили це вже стільки разів, що відчуваючи безкарність він буде вбивати до останнього. Він особисто так і сказав: “Я повернусь і всіх доб’ю!”

Вбивця становить небезпеку для суспільства, в тому числі і для вас, і повинен знаходитись у в’язниці. Люди, давайте не допустимо більше подібного свавілля і зробимо все можливе, щоб злочинець поніс справедливе покарання. Залишайте ваші свідчення, все що знаєте напевно або це стосується вас особисто. Анатолій Рак, ви повинні взяти цю справу на особистий контроль і допоможіть будь ласка сім’ям постраждалих, поговоріть з родичами вбивці, не могли б вони хоча б грошима допомогти і чи не можна виділити з бюджету кошти на порятунок життів людей, які зараз в реанімації?“, – написав Євгеній Стужук.

У дописі люди роздумують над тим, хто міг найняти, та за які кошти, дорогого київського адвоката.