У комунальному транспорті Житомира посилили контроль за режимом перепусток

У комунальному транспорті Житомира посилили контроль за режимом перепусток
У комунальному транспорті Житомира посилили контроль за режимом перепусток
Сьогодні, 18:26

У житомирських тролейбусах, трамваях та комунальних автобусах посилили контроль за дотриманням режиму перепусток. Наявність перепусток, які дають право на проїзд в години пік, перевіряють контролери та мобільна група міського управління транспорту.

Про це Суспільному розповів заступник міського голови Олександр Шевчук. За його словами, до 10 години ранку їздити громадським транспортом можна лише за наявності перепустки:

“Ми не припиняємо контроль за перепустками у пасажирів. Усіх приватних перевізників ми поставили до відома, що режим перепусток є обов’язковим. У нас працює мобільна група з управління транспорту, яка контролює, щоб водії та кондуктори запускали лише пасажирів з перепустками. Але з 10.00 до 16.00 можна їздити без посвідчення, а у вихідні дні перепустки скасовані”.

На вході до тролейбусів та трамваїв стоять кондуктори, які перевіряють наявність перепусток у пасажирів.

Пасажирка Галина каже, що через відсутність посвідчення її вигнали із тролейбуса:

“Мене вигнали із тролейбуса. Я хотіла доїхати до автовокзалу, бо мені треба на автобус у село”.

Кондукторка Галина Перегуда розповіла, що деякі пасажири хочуть проїхати без перепустки та конфліктують із кондукторами:

  "Можно повесить 10 баннеров на весь фасад бывшей гостиницы Житомир, но это никак не решит проблему грязи, бардака и свинарника"

“Я їм кажу, що без перепустки не можна. Деякі після цього виходять з тролейбуса, деякі сперечаються, але потім виходять. Люди по-різному себе поводять, буває обзивають”.

Пасажир Валерій, який щодня їздить тролейбусом, каже, що завдяки перепусткам можна комфортно доїхати на роботу:

“Якщо зранку буде великий потік пасажирів, це сприятиме поширенню коронавірусу. Краще ми будемо їздити із перепустками до десятої години, щоб можна було нормально доїхати на роботу. Завдяки цій пропускній системі на роботу можна доїхати комфортно”.

Автор: Сергій Косюченко

Камера: Віктор Підвисоцький

Джерело статті: suspilne.media