«Голос» на Житомирщині готується до походу у місцеві ради..

«Голос» на Житомирщині готується до походу у місцеві ради..
«Голос» на Житомирщині готується до походу у місцеві ради..
Сьогодні, 17:37

На Житомирщині упродовж 24 червня 2020-го року побували народні депутати України Кіра Рудик і Ярослав Юрчишин. Обидва нардепи представляють у парламенті партію «Голос», а Кіра Рудик сьогодні очолює наймолодшу партію серед парламентських партій України.

«Голос» на Житомирщині готується до походу у місцеві ради..

Мета візиту до Житомира – зустрічі із житомирянами та жителями Житомирщини, які цікавляться роботою депутатської фракції партії «Голос» у стінах українського парламенту. Ще одне завдання, яке народні депутати виконували у Житомирі – стан підготовки партійних організацій партії «Голос» до виборів у місцеві органи влади. Зокрема у зустрічі із журналістами, яка проходила 24 червня у Житомирі, долучився Віталій Ейсмонт, який віднедавна очолює партійну організацію «Голосу» на Житомирщині. За словами В.С.Ейсмонта, до партійних лав «Голосу» мають долучитися достатньо багато людей, які поділяють ідеологічні засади партії, а також уважно стежать за діяльністю народних депутатів від партії «Голос» у Верховній Раді України. У розмові із журналістами житомирських ЗМІ взяв участь і народний депутат Ярослав Юрчишин. Він зокрема зауважив, що вступ до лав партії «Голос» проходить за суворими ідеологічними критеріями , а також – згідно рекомендацій авторитетних партійців, які мають відповідний досвід роботи в тому числі і в органах влади. За словами Ярослава Юрчишина, партія «Голос» в особі її депутатської фракції у парламенті України активно і системно протидіє створенню у державі каральної силової системи, яка виникає і міцніє в обстановці непрофесійності, некомпетентності і слабкої ефективності нині діючої влади.

«Голос» на Житомирщині готується до походу у місцеві ради..
«Голос» на Житомирщині готується до походу у місцеві ради..
  Який рівень нітратів в українських кавунах. ВІДЕО

Якими методами і за допомогою яких інструментів будуть поповнюватися партійні ряди «Голосу» на Житомирщині? Віталій Ейсмонт зазначив, що ті партійці, які вже зараз працюють у якості депутів місцевих рад, слугуватимуть найголовнішим резервом у процесах майбутніх виборів до місцевих рад, які пройдуть у жовтні нинішнього року. На них же покладається і завдання пошуку кандидатів на посади сільських та селищних голів та кандидатів у депутати до рад ОТГ. Знову ж таки, орієнтир для партійців від «Голосу» у ході підготовки до місцевих виборів 2020-го року буде простий: розуміння та визнання головних національних інтересів, перетворення державного механізму в Україні у винятково сервісний орган, який слугуватиме населенню держави. Майбутні вибори до місцевих рад, намічені на 25 жовтня 2020-го року, будуть непростими з огляду на те, що нині існує багато обмежень для роботи із потенційним виборцем. По суті, вся робота із роз’яснення партійних програмових завдань партії «Голос» вимушено зосереджена у віртуальному просторі , де на сторінках нині популярних соціальних мереж відбувається мобілізація виборця за допомогою його агітації та просвітництва. Поки що партію «Голос» на Житомирщині знають не так багато людей, однак навіть чотири місяці, які залишилися до дня виборів у місцеві ради, варто і потрібно використати із найбільшою ефективністю. А стосовно того, наскільки все це може вдатися чи не зовсім, відповідь дасть лише час.