Якщо потрібно замінити права на права міжнародного зразка під час карантину

 Якщо потрібно замінити права на права міжнародного зразка під час карантину
Якщо потрібно замінити права на права міжнародного зразка під час карантину
Сьогодні, 16:10

У період карантину, який подовжено до 31 липня, у багатьох водіїв, які отримали своє перше посвідчення водія 2 роки тому, вже закінчився або закінчиться незабаром термін його дії.

Щоб не лишати таких водіїв можливості, в разі нагальної необхідності, користуватися транспортним засобом, сервісні центри МВС пропонують здійснити обмін посвідчення водія онлайн, підключитися до за стосунку «Дія» та використовувати е-посвідчення, а пластикове посвідчення водія отримати після офіційного закінчення карантину в зручному для себе територіальному сервісному центрі МВС та в зручний час, або ж записатися завчасно на прийом.

Крім цього є ситуації, коли потрібно отримати водійських прав міжнародного зразка

Водійські права міжнародного зразка можуть знадобитися під час подорожі, по роботі, або ж якщо ви збираєтеся певний час проживати в іншій країні.

Отримати водійські права міжнародного зразка можна у будь-якому сервісному центрі МВС.

Потрібні документи:

посвідчення водія;
український паспорт;
закордонний паспорт;
фотографія 3,5х4,5 см

  Житомирська туристична агенція «Курачицька» пропонує якісний відпочинок на березі Чорного моря

Термін дії посвідчення складає 3 роки (але не більше строку дії національного посвідчення водія). Користуватися такими правами за кордоном можна тільки в поєднанні з українськими.


Зазначимо, що у Житомирі можна потрапити до сервісного центру МВС, що по вулиці Покровській, 96 за попереднім записом. Телефон для довідок 41-93-26