Як різні знаки зодіаку переживають карантин COVID-19

Як різні знаки зодіаку переживають карантин COVID-19
Як різні знаки зодіаку переживають карантин COVID-19
Сьогодні, 20:48

ОВЕН
Якщо Овнів помістити в карантин, то вони навряд чи будуть цьому раді. Не здивуємося, якщо Овни придумали план порятунку світу. Вогняна стихія змушує цих представників зодіаку бути всеозброєними, а значить, шафи їхні повні запасами, а аптечки – ліками. Єдине, чого в Овнів немає, то це терпіння.

ТЕЛЕЦЬ
Тельцями управляє Венера, тому найперше вони подумають про свою сім’ю, забезпечивши їй комфорт. Без заняття ніхто точно не залишиться! Готування, прання, рукоділля і ще 100 справ! Карантин їм тільки на руку.

БЛИЗНЯТА
А ось Близнятам буде складно, як же без соціалізації? Наші повітряні приятелі й приятельки – зірки всіх вечірок, а значить, без них можуть зачахнути. Правда, не здивуємося, якщо Близнята запишуться на онлайн-навчання або який-небудь курс.

РАК
Раки, ймовірно, накуплять солодощів, одягнуть найзручнішу піжаму й увімкнуть серіал. Карантин карантином, а серіали самі себе не подивляться. Скиглити від нудьги Раки точно не будуть!

  У Європі зростає апатія до коронавірусу, - ВООЗ

ЛЕВ
Левам буде складно в карантині, адже як це не красуватися перед публікою?! Насправді, вони дуже люблять соціум, зустрічі та свою роботу, тому сидіти на одному місці для них дуже складне завдання. На жаль, у такий момент Леви починають накручувати себе або тероризувати домашніх.

ДІВА
Здається, що всі антисептики й маски викупили саме діви. Іншого пояснення ми не знаходимо! А взагалі, якщо хтось шукає безпечне укриття, то можна відправитися до Дів. Адже в їх будинках є запаси продовольства, лікарських і дезінфекційних засобів. Правда, не впевнені, що вони так легко когось впустять.

ТЕРЕЗИ
Навіть коли Терезів закриють на карантин, вони все ще будуть думати, вірити їм у те, що відбувається, чи ні. Терезам дуже складно чітко визначити свою позицію, спочатку вони можуть бути спокійними, а потім скупити весь супермаркет на випадок апокаліпсису (навіть якщо він вже закінчився).

СКОРПІОН
Скорпіони ті ще скептики, половина взагалі може полетіти на відпочинок! Ні карантин, ні епідемія не здатні залякати їх. Скорпіони просто замовлять собі їжі, влаштуються зручніше і спостерігатимуть за хаосом, що твориться навколо.

  В Житомирській ОДА журналістам наказали вимкнути прямий ефір. ВІДЕО

СТРІЛЕЦЬ
У Стрільців може розвинутися депресія, адже всі клуби й бари зачинені. Вони ті ще витівники! Не здивуємося, якщо Стрільці почнуть влаштовувати вдома вечірки, організовувати кіноклуби, тобто збирати народ. Ба більше, ці шибеники змусять зняти всіх маски і будуть стверджувати, що ніякого вірусу зовсім не існує!

КОЗЕРІГ
Козероги, як і завжди, будуть у роботі. Ба більше, тепер їм не потрібно витрачати час на збори, дорогу й обід, значить, вони і попрацювати можуть довше. Такий розклад для Козерогів просто ідеальний.

ВОДОЛІЙ
Водолії складуть спеціальний графік у дні карантину. У ньому будуть всі справи, які чекали свого часу. Після роботи вони почитають книгу, потім приготують вечерю, після займуться б’юті-справами. Нудьгувати не доведеться, але найголовніше, що і час вони проведуть корисно.

РИБИ
Риби – справжні іпохондрики. У них є ліки на всі випадки життя! А ще вони дуже люблять містику, а тому весь карантин вивчатимуть, що до чого на небі, і припускати, коли ж все закінчиться. Тож не дивно, якщо Риби зроблять власний прогноз на 2021 рік. А потім будуть готуватися до нього.