​У Житомирській області контрактники самовільно залишили місце служби і пішли «виховувати» нетверезих строковиків

​У Житомирській області контрактники самовільно залишили місце служби і пішли «виховувати» нетверезих строковиків
​У Житомирській області контрактники самовільно залишили місце служби і пішли «виховувати» нетверезих строковиків
Сьогодні, 11:49

У одній з військових частин ДШВ у Житомирській області в ніч з 21 на 22 червня сталася бійка між військовослужбовцями, які служать за контрактом та військовослужбовцями строкової служби.

Про це розповів перший заступник військового прокурора Житомирського гарнізону Олексій Рихлюк.

«Військовою прокуратурою Житомирського гарнізону отримано анонімний дзвінок про те, що на території військової частини сталася бійка між військовослужбовцями. З метою встановлення обставин, черговий офіцер виїхав туди разом з представниками військової служби правопорядку. Під час безпосереднього спілкування з військовослужбовцями строкової служби було встановлено, що військовослужбовці за контрактом цієї ж військової частини застосували до них нестатутні заходи впливу, а саме – фізичне насильство. Також в ході досудового розслідування було встановлено, що дані військовослужбовці строкової служби, всупереч вимогам статуту та чинного законодавства, вжили спиртні напої та почали обурюватись до свого командування, чому вони не проводять заходи з бойової підготовки. Посадова особа надала команду військовослужбовцям військової служби за контрактом виїхати та заспокоїти строковиків. Однак, три військовослужбовці, перевищуючи свої повноваження, не маючи на це законних підстав, застосували насильство щодо військовослужбовців строкової служби. По даному випадку є близько 20 свідків, які підтверджують факт нанесення тілесних ушкоджень. Військовослужбовці, які вжили спритні напої, вже понесли відповідне покарання, на них складені відповідні протоколи», – розповів Олексій Рихлюк.

  У Коростені чоловіки посварилися так, що один загинув після удару в обличчя

Олексій Рихлюк уточнив, що військовослужбовці за контрактом, які прибігли «виховувати» строковиків, самовільно залишили місце несення добового наряду, що не мали робити відповідно до статуту.

«До них теж буде прийняте рішення щодо самовільного залишення місця несення служби, а також до військової посадової особи, яка віддала незаконний наказ», – додав Олексій Рихлюк.

Джерело статті: zhitomir.info