За продаж кави під час карантину жінку оштрафували на 34 тис. грн

За продаж кави під час карантину жінку оштрафували на 34 тис. грн
За продаж кави під час карантину жінку оштрафували на 34 тис. грн
Сьогодні, 13:37

Втім апеляційний суд вирішив скасувати таке покарання.

Джерело: Судова влада України, посилається УП.

Пряма мова: “34 000 гривень. Саме стільки могла сплатити власниця кавового кіоску в м. Кіцмань за продаж напою під час карантину. Втім, Чернівецький апеляційний суд скасував постанову Кіцманського районного суду Чернівецької області, якою жінку було оштрафовано на суму, що дорівнює 2 тисячам неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Визнаючи її винуватою у скоєнні адміністративного правопорушення, суд першої інстанції в своєму рішенні зазначив, що вона порушила умови карантину, оскільки не припинила роботу закладу та продовжувала прийом відвідувачів всупереч забороні здійснювати торгівлю. Жінка оскаржила постанову з підстав недоведеності її вини. Скасовуючи рішення районного суду, суд апеляційної інстанції посилався на те, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №255 від 11 березня 2020 року зі змінами від 02 квітня 2020 року, торгівля продуктами харчування не підпадала під заборону в разі дотримання санітарних та протиепідемічних заходів“.

  БАМБАРБИЯ КИРГУДУ!

Деталі: За таких обставин, постанова суду першої інстанції була скасована, а провадження по справі закрите за відсутністю в діях особи складу адміністративного правопорушення.

Передісторія: Третього червня президент України Володимир Зеленський із членами своєї команди був у Хмельницькому, де відвідав із місцевими чиновниками кав’ярню та випив там кави, хоча робота кафе на вхід відвідувачів була на той момент ще заборонена (могли відкритися з 5 червня).