У Житомирі депутати звикають працювати під поліцейським прикриттям. І як це розуміти?

У Житомирі депутати звикають працювати під поліцейським прикриттям. І як це  розуміти?
У Житомирі депутати звикають працювати під поліцейським прикриттям. І як це розуміти?
Сьогодні, 19:07

Тридцять перша сесія Житомирської обласної ради, яка відбулася 25 червня 2020-го року, ще зранку, як кажуть пішла «по слизькому». Знову виникла проблема доступу до сесійної зали обласної ради, куди не пропускали не те що активістів, журналістів, але й міських голів, голів ОТГ, голів районних рад і районних державних адміністрацій. Дивно виглядала ситуація, коли голова Коростишівської райради Сергій Бондарчук прагнув потрапити до сесійної зали, демонстрував охоронцям і всіляким «нацгвардійцям» свої посвідчення і документи, але все було даремним. Наказ «нє пущать» було дано суворий, а наші чиновники ( як старше, так вже й молодше покоління облрадівських «шнурків») вміють виконувати відверто дурнуваті завдання. Наприклад,найвагомішим аргументом для того, щоб не допустити до залу сесії журналістів, була фраза «сьогодні навіть телебачення не впускаємо».

І що ж такого хотіли сховати керманичі Житомирської обласної ради? Власну недолугість, про яку сьогодні на сесії говорила ледь не половина депутатського загалу. Чи кричущі факти недоліків, які традиційно освячують рішеннями сесії Житомирської обласної ради?

  Украинские медики пояснили, почему отказываются вакцинироваться от Covid-19

Аби компенсувати свою провину перед журналістами, які в силу певної специфіки роботи сесії, змушені бути безпосередньо у ході її проведення, керівництво Житомирської обласної ради організувало трансляцію по телевізору. Але, знову ж таки, ні брифінгу, ні прес-конференції Володимир Ширма разом зі своїми «замами» Сергієм Крамаренком та Максимом Вілівчуком провести не здогадався.

Бо ж не звикли до відкритості, до принциповості і чесності. Але ж не можна так жити у сучасних умовах, коли влада має демонструвати зразки всебічної публічності у своїй роботі. Хоча, як виявилося під час сесії, багато чого депутати Житомирської облради приймали наобум, як то кажуть – із кондачка та без належної підготовки. Вже після першої перерви у сесійній залі стало зрозуміло, що розраховувати на розум совість і честь у виконанні депутатської більшості не варто. ЇЇ немає, або вона кудись поділась..

У Житомирі депутати звикають працювати під поліцейським прикриттям. І як це  розуміти?