Про Радомишль Ширма забув, а про Бердичів знає. Але – мовчить»

Про Радомишль Ширма забув, а про Бердичів знає. Але -  мовчить»
Про Радомишль Ширма забув, а про Бердичів знає. Але – мовчить»
Сьогодні, 16:26

Цікаво виходить – чим ближче до завершення своєї каденції депутати Житомирської обласної ради згадують про свої можливості і права.

Зокрема під час недавньої сесії Житомирської облради депутати Віталій Ейсмонт та Микола Григорович запитували у голови Житомирської облради Володимира Ширми про те, чи є у роботі обласної ради такий вид, як звіти керівників комунальних закладів , установ та організацій? До таких запитань депутат Микола Григорович додав і своє конкретне запитання стосовно того, як довго на посаді директора Радомишльської санаторної школи буде працювати чоловік у статусі «тимчасово викоючого обовязки? У відповідь на таке запитання Володимир Ширма тут же, у залі засідань Житомирської облради дав протокольне доручення щоб 26 червня 2020-го року фахівці юридичного департаменту оголосили про конкурс на заміщення вакантної посади директора вище згаданої Радмишльської санаторної школи.

На жаль, Володимир Ширма вже забув, що у Бердичеві вже три роки на посаді директора медичного коледжу виконує обов’язки суто випадкова людина, яка до того працювала у пенітенціарній системі Вінницької області.

  Розчарування в друзях – Левам, перевірка – Рибам: гороскоп на 16 вересня

Якщо депутат обласної ради М.С.Григорович, якого обрали виборці Радомишля, турбується про навчальний заклад , який розташований на території Радомишльського району, то депутатів із Бердичева аж ніяк не турбує доля колись дуже авторитетного закладу, яким до 2017- го року вважався Бердичівський медичний коледж.

Цікаво й інше: чому Володимир Ширма не оголошує конкурсу на заміщення вакантної (вільної) посади директора КНЗ «Бердичівський медичний коледж»? Адже директора там і досі немає, а підполковник поліції взагалі незрозхуміло чому вже три роки «сидить» у кабінеті директора навчального закладу. То ж – допоки?

Про Радомишль Ширма забув, а про Бердичів знає. Але -  мовчить»