То для кого ж призначався електромобіль: для Сергія Крамаренка чи Максима Вілівчука?

То  для кого  ж призначався електромобіль: для Сергія Крамаренка чи Максима Вілівчука?
То для кого ж призначався електромобіль: для Сергія Крамаренка чи Максима Вілівчука?
Сьогодні, 09:37

Упродовж усього часу, поки 25 червня 2020-го року у залі Житомирської обласної ради тривала 31-а сесія Житомирської обласної ради, час від часу виникали згадки про один із двох електромобілів, які надійшли для потреб житомирських медиків.

Час від часу депутати обурювались тим, що один із електромобілів вже працює для перевезення заступників голови Житомирської обласної ради.

Вислови про «вершину цинізму», про те, що хтось вже остаочно «зажрався» і втратив совість, лунали практично від представників усіх їх фракцій і груп. Хто конкретно дав вказівку чи видав розпорядження щодо передачі новенького електромобіля для потреб чиновників, у залі Житомирської облради так і не дали. Ніхто не озвучив легітимність механізму передачі електромобіля з лікарні до гаража обласної ради. Зрештою, коли надійшла черга оголосити і затвердити за допомогою процедури голосування розпорядження голови Житомирської обласної ради, пункт, де йшлося про передачу електромобіля вирішили вилучити. Однак голова обласної ради Володимир Ширма так і не озвучив, хто саме надоумив його прийняти таке недолуге рішення, яке, хоча й не «пройшло» і не було ухвалене депутатською більшістю голосів, але залишило дуже неприємний осад не лише у головах депутатів Житомирської ради, але й в очах тих громадян, хто ж все таки дивився пряму трансляцію із сесійної зали Житомирської обласної ради.

  Працівник житомирського водоканалу врятував дитину, яка ледь не потонула

У підсумку депутати так і не отримали відповіді на те, кому ж все таки той електромобіль призначався: Сергію Крамаренку, Максиму Вілівчуку чи, все ж таки дівчаткам із юридичного відділу, або ж фахівцям прес-служби обласної ради, яка останнім часом потребує збільшення і посилення не лише грошової уваги, але й суто сучасної автомобільної підтримки.

То  для кого  ж призначався електромобіль: для Сергія Крамаренка чи Максима Вілівчука?