ЮРІЙ ПАВЛЕНКО: КЕРІВНИЦТВО ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛРАДИ ЦІКАВЛЯТЬ ПОСАДИ, ДОСТУП ДО КОШТІВ ТА ДЕРИБАН КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

ЮРІЙ ПАВЛЕНКО: КЕРІВНИЦТВО ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛРАДИ ЦІКАВЛЯТЬ ПОСАДИ, ДОСТУП ДО КОШТІВ ТА ДЕРИБАН КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ
ЮРІЙ ПАВЛЕНКО: КЕРІВНИЦТВО ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛРАДИ ЦІКАВЛЯТЬ ПОСАДИ, ДОСТУП ДО КОШТІВ ТА ДЕРИБАН КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ
Сьогодні, 15:38

Народний депутат України, Голова Житомирської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко виступив на сесії Житомирської обласної ради з низкою важливих та злободенних питань і піддав критиці безсистемність у її роботі.

«Сесія не збиралася майже 4 місяці, за які в країні та Житомирській області відбулося багато подій, що вдарили по життю кожного громадянина. Але чи є хоч одне рішення чи проект рішення у цьому порядку денному, яке стосувалося б реагування обласної ради на ті виклики, з якими сьогодні стикаються жителі Житомирської області?» – зазначив народний депутат.

Обласна влада має низький рівень зацікавленості у питаннях охорони здоров’я. Від початку пандемії коронавірусу в регіоні було прийнято недостатню кількість рішень щодо врегулювання проблеми. Обласна рада навіть не спромоглася віддати свій автопарк для потреб медичних працівників, як це зробили у Верховній Раді, зауважив парламентар.

«Остання сесія обласної ради відбулася перед введенням карантину. Що за цей час відбулося? Де аналіз забезпечення лікарень, аналіз ситуації з людьми? Де рішення, спрямовані на підтримку лікаря, соціального працівника, правоохоронця? Тобто тих людей, які щодня контактують та наражаються на небезпеку. Чи забезпечені вони всім необхідним?» – наголосив Юрій Павленко.

  У селі Житомирської області горіла літня кухня: напередодні господарі куховарили. ФОТО

Водночас парламентар занепокоєний тим, що керівництво області не має жорсткої позиції щодо медичної реформи.

«Якщо проаналізувати роботу в регіоні, то чи завдяки голові облдержадміністрації, чи окремим депутатам було збережено той чи інший медичний заклад? Була «війна» за кожен, щоб він був опорним чи не опорним. Щось вдалося, щось ні. Але це безсистемна робота, бо немає чіткої позиції обласної ради. І сьогодні її теж не видно, хоча ситуація тільки погіршується. Слід відмінити другий етап медичної реформи та відновити повноцінне фінансування медичної галузі», – підкреслив Юрій Павленко.

Не оминув увагою народний депутат і питання децентралізації. Область уже поділено на 4 великих районних центри, подекуди навіть без урахування думки людей. Водночас незрозумілим залишаються питання повноважень районних, сільських рад та ОТГ, питання освіти, закриття шкіл, медичних закладів. Така невизначеність може призвести до хаосу, адже вже сьогодні існують серйозні проблеми, особливо у найвіддаленіших селах.

«На жаль, Житомирська облрада самоусунулася від захисту людей, від реагування на нагальні проблеми жителів регіону. Замість формувати порядок денний та ухвалювати рішення щодо захисту лікарів, соціальних працівників, захисту громадян від епідемії, керівництво Житомирської обласної ради цікавлять посади, доступ до коштів та дерибан комунальної власності», – заявив народний депутат.

  Поліцейські з Донеччини допомогли житомирським колегам зробити відбитки пальців чоловіка, якого знайшли замотаним у тканину в коростенському кар'єрі

Під час сесії Житомирської обласної ради Юрій Павленко з трибуни звернувся до голови облдержадміністрації та правоохоронних органів детально перевірити діяльність керівництва Житомирської обласної ради.

ЮРІЙ ПАВЛЕНКО: КЕРІВНИЦТВО ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛРАДИ ЦІКАВЛЯТЬ ПОСАДИ, ДОСТУП ДО КОШТІВ ТА ДЕРИБАН КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ