Житомирянам розказали, куди цього літа можна планувати відпустку

Житомирянам розказали, куди цього літа можна планувати відпустку
Житомирянам розказали, куди цього літа можна планувати відпустку
Сьогодні, 16:20

Туристичні компанії та ще більше житомирські туристи з нетерпінням чекають відкриття авіапростору та готовність готелей різних куточків світу відкрити свої двері. Без сумніву, всі втомлені не тільки карантином, а й загалом ситуацією в країні. Бажання втекти далеко, сісти на пісочку та довго дивитись у морську далечінь, закинувши всі проблеми хоч на мить, виникло у більшості.

Яка ситуація з туризмом зараз, розповіла сайтові Житомир-Онлайн представниця житомирської турагенції “Кампарі тур” (Campari Tour) Інна Бідюк.

Житомирянам розказали, куди цього літа можна планувати відпустку

Інна Бідюк

“Туристичні агенції засипані телефонними дзвінками з питанням “Коли вже нарешті?”.

У зв’язку з нестабільною ситуацією у всьому світі, наші туроператори почали пропонувати внутрішній туризм. Є дійсно гарні пропозиції. Але, порівнюючи ціни та якість послуг, на мою думку, варто зачекати та обрати достойні варіанти відпочинку після відкриття кордонів.

На даний час для громадян України вже відкриті деякі країни для туризму та ще багато планують відкрити. Кожна країна встановлює свої правила для безпечного відпочинку. Про всі умови при виборі та бронюванні ми чітко роз’яснюємо туристам.

  На Житомирщині чоловік перевозив на мотоциклі 50 кг коноплі, але це помітила поліція. ФОТО

Кожен готель має створити обов’язкові умови для безпечного перебування туристів на його території в період всього відпочинку та після перевірки на відповідність отримує сертифікат.

На даний період ми маємо вже велику кількість таких готелей у кожній країні, яка відкрила для нас свої кордони. Наприклад, з 01.07.2020 Туреччина ПЛР-тестування для в’їзду не вимагає. В аеропортах прильоту туристам вимірюватимуть температуру. Якщо турист матиме підвищену температуру, його перевірять за допомогою тестування. Після прильоту до Туреччини туристи (на дітей також) повинні будуть заповнити інформаційний бланк і надати його під час паспортного контролю. Дана інформація опублікована в онлайні по Туреччині, саму анкету можна роздрукувати з пакетом документів в заявці. Після прильоту з Туреччини самоізолюватися на 14 днів не потрібно.

Але нашим тристам я рекомендую не поспішати з бронюванням тих країн, що не відкрили свої кордони. Варто дочекатися офіційної інформації та дат відкриття авіапростору. Ми маємо інтерактивну карту, на якій постійно оносвлюються дані по всіх країнах світу. Ми обовязково надаємо кожному туристу інформацію в повному обсязі, щоб відпочинок відбувся без турбот.”

Джерело статті: Житомир-Онлайн