Депутат Бердичівської міськради готує позов до суду щодо розпродажу стадіону та дитячого табору

Депутат Бердичівської міськради готує позов до суду щодо розпродажу стадіону та дитячого табору
Депутат Бердичівської міськради готує позов до суду щодо розпродажу стадіону та дитячого табору
Сьогодні, 11:08

Все продається та все купляється, певно так думає більшість можновладців, маючи повні кармани грошей. Проте, ніхто не думає про майбутнє дітей, розвиток фізичний та саме здоров’я.

Депутат Бердичівської міської ради Віталій Березовенко готує декілька позовів до суду щодо знищення стадіону, дитячого табору та ліквідації бібліотеки.

Це вже перейшло всі межі – зараз готую позови про скасування рішень районної ради, прийнятих вчора, і якими розпочато процедури розпродажу стадіону у Скраглівці, дитячого табору “Березовий гай”, фактичної, хоч поки й не юридичної, ліквідації районної дитячої бібліотеки та ДЮСШ, незаконної передачі землі і т.п. Бо віднині це стосується не тільки району, але й міської громади. І, у першу чергу, йдеться про права й інтереси дітей, яких районні чинуші вирішили позбавити майбутнього.

Два останні робочі дні тижня були надзвичайно насичені однаковими за суттю, хоч і різними за формами подіями.

Спочатку депутати обласної ради з ініціативи Іллі Смичка за активної підтримки Ігоря Романського хотіли відібрати у
бердичівлян їхню ж земельну ділянку, на якій планується добудувати спортивний комплекс і для всього міста, і для медичного коледжу.

  Через ожеледицю в Житомирі сталося більше 60 ДТП

Аргумент Романського “дивний” і не витримує жодної критики: за два роки з часу передачі цього об’єкта з обласної у міську власність у Бердичеві так і не приступили до будівництва і тому він не вірить, що бердичівська влада зможе його добудувати. Те, що обласна влада за перші три роки каденції Романського, ще коли довгобуд був у її власності, так і не приступила до будівництва, Романський промовчав. На щастя, голосів депутатів не вистачило і бердичівська земля залишилася у бердичівській власності. Хоч і підтримав рішення про відібрання також депутат-бердичівлянин Павло Чернявський, а ще один бердичівлянин Тарас Собко утримався, фактично не заперечуючи проти такого рішення.

А вчора районна рада під керівництвом голови Максима Самчика та з ініціативи його заступниці Софії Томашевської взагалі прийняли ряд рішень, які не охоплюються здоровим глуздом. Фактично, влаштовано тотальний розпродаж або передачу у безстрокову оренду майже всього комунального майна, яке ще залишилося в управлінні районної ради. Добре, що хоч поки руки не дійшли до лікарні, хоч значна частина її приміщень вже перебуває в оренді до 2037 року завдяки саме цій районній раді, а вчора ще й незаконно землю передали в оренду на той само строк. Землю, розташовану на території міста!!! Землю, з правом забудови на ній!!! І нехай нікого не вводить в оману, що у рішенні депутати записали “без права будівництва інших будівель”. Бо, при цьому, вони укладають не договір оренди, а договір суперфіцію, який передбачає, що на цій землі обов’язково має вестися будівництво. І якщо за три роки будівництво не проведено, договір суперфіцію, в силу закону, автоматично припиняється. Тому, орендарі не тільки матимуть повне право будувати, а й зобов’язані це робити.

  Надо было все запретить - оставить мыло и веревку! Украинцы высмеяли абсурдные правила торговли в локдаун

Головне зараз – зберегти стадіон і дитячий табір. Бо питання тут, навіть, не у власності. Не у тому, що ці об’єкти знаходяться вже на території Бердичівської ОТГ, яка вже офіційно (!!!) утворена. І не у тому, що Бердичівська ОТГ вже, відповідно до рішення Уряду, входитиме до складу району, так само, як й інші і її думку теж треба враховувати.
Питання тут у майбутньому наших дітей, у їх можливості для вільного розвитку, занять спортом, відпочинку…

Майбутнього, якого районні чиновники їх позбавляють, діючи у миттєвісних орієнтирах з метою отримання раптової, але тимчасової вигоди.

Ці об’єкти будувалися всіма людьми, кожне підприємство, яке тоді існувало, кожна громада. Яке ви мали право приймати такі рішення, не запитавши у самих громад, чи потрібні їхнім дітям ці соціальні об’єкти?

Хто взагалі вас уповноважив ТАК розпоряджатися цими об’єктами? Вони у вашому управлінні, а не у власності. Не знаєте як управляти цими об’єктами? Через 4 місяці на ваше місце прийдуть інші депутати, які знайдуть правильне і ефективне рішення. Треба ці рішення приймати терміново, не чекаючи 4 місяців, але не знаєте яке? Здавайте мандати вже зараз: за вами у списках ще значні черги. Переконаний, що серед них є більш ефективні менеджери і вони знають, що робити і зі стадіоном, і з дитячим табором в інтересах усіх громад, і усіх людей, а не чиїхось меркантильних. А поки – до зустрічі в судах“, – зазначив депутат.

Депутат Бердичівської міськради готує позов до суду щодо розпродажу стадіону та дитячого табору
  У Житомирі біля Спасо-Преображенського собору випасали корів. ФОТО