Реалізація ідей – Тельцям, витівки коханих – Близнюкам: гороскоп на 28 червня

Реалізація ідей – Тельцям, витівки коханих – Близнюкам: гороскоп на 28 червня
Реалізація ідей – Тельцям, витівки коханих – Близнюкам: гороскоп на 28 червня
Сьогодні, 07:55

ОВНИ

Цей день підходить для отримання нових знань. Якщо хтось потребуватиме вашої допомоги, то спочатку дізнайтеся, що потрібно зробити, щоб не потрапити у незручну ситуацію.

ТЕЛЬЦІ

Якщо у вас є нереалізовані ідеї, то зараз саме час зайнятися їх здійсненням. Можливі гострі дискусії в родині або зі знайомими.

БЛИЗНЮКИ

Кохана людина може завдати вам чимало клопоту. Але не варто приймати її витівки близько до серця. Також уникайте нових знайомств, бо вони навряд чи виявляться приємними.

РАКИ

День пройде у швидкому темпі і буде насичений подіями. Але не намагайтеся стрибнути вище голови.

ЛЕВИ

Не розмінюйтеся на дрібниці, а виберіть один напрямок і чітко його дотримуйтеся. Доведеться йти на компроміс, щоб зберегти спокій в домі.

ДІВИ

День буде спокійним і легким, якщо, звичайно, ви самі не будете створювати собі проблеми. А схильність до цього у вас буде.

ТЕРЕЗИ

  Земля влетіла на "вісь катастроф": чому по всьому світу відбуваються природні катаклізми

В житті сімейних представників знаку цей день стане періодом боротьби. Якщо у поведінці коханої людини вас щось не влаштовує, не мовчіть про це. Спробуйте пояснити, що зачепило вас за живе, але уникайте з’ясування стосунків на підвищених тонах.

СКОРПІОНИ

Постарайтеся зайнятися справами, які викликають у вас лише приємні емоції. І нічого не робіть через силу.

СТРІЛЬЦІ

Зараз ви сповнені енергії та можете реально оцінювати стан справ. Не вірте обіцянкам і не розраховуйте на чиюсь допомогу. А ось у стосунках з коханою людиною вас чекають тільки позитивні події.

КОЗЕРОГИ

Тому, що ви запланували на цей день, не судилося здійснитися. Обставини будуть ставити перед вами перешкоди, а у вас не вистачить витримки, щоб їх подолати.

ВОДОЛІЇ

Якщо не можете знайти з кимось спільну мову, то облиште на якийсь час це заняття. Цього дня вам точно не вдасться достукатися до цієї людини, а нерви собі зіпсуєте.

РИБИ

Ви можете не втримати емоції і створити собі цим проблеми. Будьте обережними з новими знайомими, оскільки є небезпека потрапити на гачок до нечесних людей.