У Житомирі зафіксували ще дві смерті від коронавірусу: чоловік та жінка

 У Житомирі зафіксували ще дві смерті від коронавірусу: чоловік та жінка
У Житомирі зафіксували ще дві смерті від коронавірусу: чоловік та жінка
Сьогодні, 16:34

На Житомирщині кількість летальних випадків від COVID-19 зросла до 29.

Про це повідомляє облдержадміністрація в телеграм-каналі «Коронавірус-Житомирщина», – пише Житомир.Інфо.

«COVID-19 не змогли подолати 2 особи – це жителі міста Житомир. Сумарно встановлено 29 летальних випадків в області», – йдеться у повідомленні.

В коментарі заступниця мера Житомира Марія Місюрова уточнила, що два летальні випадки були зафіксовані ще 26 червня.

«Ці два випадки були в п’ятницю, померлі – чоловік 80 років та жінка 70 років. Чоловік був переведений з онкологічного відділення, жінка теж мала супутні патології. Вони знаходилися на лікуванні в інфекційному відділенні нашої лікарні №1», – сказала Марія Місюрова.

Також ОДА дає інформацію про нові підтверджені випадки коронавірусу у 25 осіб — це жителі Житомира, Коростеня, Черняхівського, Новоград-Волинського, Любарського, Баранівського, Бердичівського та Житомирського районів.

«Найбільша кількість заражень спостерігається в Житомирі – 467 людей, в Житомирському районі – 175 та в Коростені – 128. Кількість хворих, що перебувають на самоізоляції та в медичних закладах – 614», – зазначається у повідомленні.

  У селі на Житомирщині люди протестували, перекриваючи дорогу, проти нової старости. ФОТО

За даними від обласного лабораторного центру, подолали хворобу 5 жителів Черняхова, Романова, Олевська та Попільні. Загальна кількість одужалих – 753 особи.