Конфлікти – Стрільцям, цікаві пропозиції – Овнам: гороскоп на 29 червня

Конфлікти – Стрільцям, цікаві пропозиції – Овнам: гороскоп на 29 червня
Конфлікти – Стрільцям, цікаві пропозиції – Овнам: гороскоп на 29 червня
Сьогодні, 06:15

ОВНИ

Ви можете отримати цікаву ділову пропозицію. Порадьтеся зі знаючими людьми, перш ніж її приймати. Також не забувайте приділяти час домашнім справам.

ТЕЛЬЦІ

У роботі можуть виникнути непередбачувані обставини, але ви впораєтеся. Проявіть терпіння та не піддавайтеся спокусі когось покритикувати.

БЛИЗНЮКИ

Не перекладайте свої обов’язки на інших людей і не робіть чогось, що може завдати шкоди оточуючим. Можливі проблеми з технікою, зв’язком.

РАКИ

У діловому плані дуже результативний день. Вам вдасться налагодити корисні зв’язки та розширити поле своєї діяльності.

ЛЕВИ

Цей період підходить для активних дій. Беріться за вирішення будь-яких проблем. Заплануйте справи, які вимагають багато зусиль – зараз ідеальний час для цього.

ДІВИ

Ви можете проявити зайву впертість і непоступливість. Звісно, це сподобається не всім, тому готуйтеся до активної протидії. У той же час, цього дня вас чекають приємні сюрпризи.

ТЕРЕЗИ

День сприятливий для нових знайомств і спілкування. Намагайтеся не навантажувати себе зайвими проблемами.

  Через неправильні розрахунки вартості земельно-кадастрових робіт проектний інститут в Житомирі недоотримав близько 4 млн грн

СКОРПІОНИ

Зараз не можна йти на компроміси зі своєю совістю. Спілкування з близькими людьми зарядить вас позитивною енергією.

СТРІЛЬЦІ

Цього дня конфлікти будуть виникати на порожньому місці. Також можливі перешкоди у професійній діяльності. Крім того, зорі радять уникати знайомств з особами протилежної статі.

КОЗЕРОГИ

Займіться побудовою планів на найближче майбутнє. Не обіцяйте нікому свою допомогу, поки не розберетеся в ситуації – все може виявитися складніше, ніж ви думаєте.

ВОДОЛІЇ

Будьте активними і вас помітять. Не нехтуйте отриманою інформацією. День сприятливий для з’ясування відносин, у яких відчувається напруга.

РИБИ

Будь-яку роботу цього дня потрібно виконувати не поспішаючи, а головне, якісно. Якщо у вас виникнуть претензії до співробітників або керівництва, то не поспішайте говорити про це. Якщо, звісно, хочете спокою у колективі.