На Житомирщині в 12 сільських амбулаторіях призупинили будівництво

На Житомирщині в 12 сільських амбулаторіях призупинили будівництво
На Житомирщині в 12 сільських амбулаторіях призупинили будівництво
Сьогодні, 13:47

На 12 сільських амбулаторіях Житомирщини призупинили будівництво через невиконання підрядниками умов договорів. Наразі проводяться тендерні торги на визначення нових підрядних організацій.

Про це 30 червня під час підсумкового брифінгу розповіла заступниця голови Житомирської облдержадміністрації Наталія Остапченко:

“На 8 об’єктах – це амбулаторії в селі Липне, Білилівка, Квітневе, Краснопіль, Биківка, Водотиї, Дубрівка і Соколів – роботи знаходяться на завершальній стадії. На одному об’єкті в селі Підлуби проводяться тендерні торги через заміну технічних умов і на 12 об’єктах через невиконання договірних зобов’язань припинено дію договору з попереднім підрядником. Наразі проводяться тендерні торги на визначення нових підрядних організацій”.

На одній із 24 запланованих до будівництва сільських амбулаторій, а саме в селі Високе, будівництво вже завершили. По двом новим об’єктам – амбулаторії в Курному та Новій Борові роботи тільки почалися. Загалом, за словами Наталії Остапченко, всі амбулаторії планують ввести в експлуатацію до кінця грудня 2020 року.

Джерело статті: suspilne.media
  У Житомирі на Довженка горіла квартира. ВІДЕО