Бердичівлянин розмахував ножем і грозився відрізати голову брату та його дружині

Бердичівлянин розмахував ножем і грозився відрізати голову брату та його дружині
Бердичівлянин розмахував ножем і грозився відрізати голову брату та його дружині
Сьогодні, 16:31

У цьому нині мають розібратися в місцевій прокуратурі, до якої Бердичівський міськрайонний суд нещодавно спрямував матеріали про притягнення до відповідальності 66-річного бердичівлянина, який посварився із братом та його дружиною і погрожував відрізати їм голови ножем.

Розглянувши матеріали від міського відділу поліції про адміністративне правопорушення, передбачене статтею 173 КУпАП (дрібне хуліганство), суд встановив, що 9 травня цього року даний чоловік, будучи нетверезим, поблизу свого будинку нецензурно висловлювався на адресу свого брата і його дружини, чим порушив громадський спокій.

Потерпілий, у свою чергу, написав заяву до поліції, у якій просив ужити заходів до свого брата, адже він ще й погрожував фізичною розправою. За словами постраждалого, у день події відібрав у брата ножа, яким той грозився повідрізати голови йому і дружині. А ще раніше родич нібито кидався на потерпілого з вилами (!), вибивав у будинку вікна, що можуть підтвердити свідки.

  Укладено договір із переможцем тендеру на будівництво амбулаторії в Пулинскому районі

Враховуючи вище наведене, суд дійшов висновку, що у діях чоловіка вбачаються ознаки не адміністративного, а кримінального правопорушення, зокрема, передбаченого частиною 1 статті 129 Кримінального кодексу України (погроза вбивством). У подібних випадках, згідно зі статтею 253 КУпАП, матеріали передаються прокурору або органу досудового розслідування. Суд своєю постановою спрямував цю справу керівнику Бердичівської місцевої прокуратури.