На Житомирщині зареєстровано понад 20 тисяч безробітних

 На Житомирщині зареєстровано понад 20 тисяч безробітних
На Житомирщині зареєстровано понад 20 тисяч безробітних
Сьогодні, 11:01

Майже 9 тис. жителів Житомирщини отримали право на фінансову допомогу по частковому безробіттю через карантин.

Про це інформує Житомирський обласний центр зайнятості.

Станом на 30 червня робоча група обласного центру зайнятості розглянула вже понад 5⃣2⃣0⃣0⃣ пакетів документів від представників бізнесу Житомирщини щодо надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину. Згідно з прийнятими позитивними рішеннями фінансову допомогу через втрату доходів в період карантину отримають 5⃣3⃣8⃣5⃣ найманих працівників та майже 3⃣5⃣7⃣0⃣ ФОПів, які ведуть діяльність одноосібно.

Ми пересвідчуємось, що урядова програма з підтримки бізнесу, який постраждав через бездіяльність в період карантину, на Житомирщині є досить дієвою. Адже на сьогодні збережені майже 9 тисяч робочих місць. Службу зайнятості такий факт не може не радувати, оскільки без фінансової допомоги така кількість жителів області могла поповнити ряди безробітних. На сьогодні в області зареєстровано понад 21350 безробітних, що майже на 6800 осіб більше, як торік на цю дату“, – розповіла директорка Житомирського обласного центру зайнятості Галина Корінна.

  Оценки и ракеты вместо нытья и вышневого садка, - Чаплыга

За її словами, у червні особливо активно звертаються за допомогою по частковому безробіттю ФОПи, які набули права на її отримання від 6 червня. Найбільше звернень надійшло від підприємців Бердичева і Житомира, а серед районів – з Овруцького, Олевського та Радомишльського.

Галина Корінна також поінформувала, що для реалізації цієї програми на Житомирщині уряд збільшив суму асигнувань до 8⃣0⃣ млн грн, з яких понад 2⃣1⃣,8⃣ млн грн вже профінансовані.