Під повним контролем

Під повним контролем
Під повним контролем
Сьогодні, 14:49

ЗЕЛЕНСЬКИЙ абсолютно не розуміє й не хоче бачити проблем країни — не знаю, кого ще можна цим здивувати. Але що, його вже зовсім не контролюють?

Був же Кучма, якого супроводжував лікар-токсиколог, а охорона знала обставини й ситуації, за яких його треба було швидко вивести із заходу і віддати в руки лікарю. Траплялись випадки, коли врятувати ситуацію не вдавалося (як під час зустрічі з українською громадою на Тюменщині), тоді старалися провести «зачистку» відеоматеріалів (смартфонів ще не винайшли, тому об’єктів для обшуку та вилучення в них компромату було небагато). З Януковичем також було складно, але по-іншому. Він перед виступами не пив, але й на тверезу голову плів казна-що. То його намагались обмежувати у виступах перед невідфільтрованою аудиторією й так само стежили, щоб вузьке коло допущених журналістів не винесло компрометувальних записів. «Ляпи» на телеканалах і міжнародних заходах мусили терпіти як неминуче зло.

Щодо Зеленського, то професійний нарколог лише із зовнішнього вигляду і мови може розписати вбивчий рецепт пекельної суміші наркоти, яку він уживає. Але охорона від нього ні на крок не відходить. І Єрмак, Трофімов, Шефір, Мендель ні на секунду без контролю не залишають, щоб хтось до нього не потрапив несанкціонованим шляхом та не вклав у звивини, чого не слід. І він при цьому вільно записує плоди свого наркотичного дурману. І виставляє його в мережі. І ніхто не блокує записів, не знищує копій на різних ресурсах, навпаки, їх підхоплює «Ге+Ге» Коломойського…

  У Житомирі чоловіка підозрюють у вбивстві сина. ВІДЕО

Для чого це робиться? Щоб показати Зелепушку таким собі своїм хлопцем? Ми й раніше бачили поєднання його реальної тупості й нарваності з одного боку й добре відпрацьованого сценарію — з іншого. Але без жодних наркотиків. Бо для недалекого виборця полюбити тупого, але «рєшітєльного» ЗЕпрезидента — це одне, а сприймати обкурений овоч — зовсім інше. Тому дозволю собі дещицю конспірології. Так, конспірологічні теорії можуть видаватися надуманими, але коли маємо справу з кремлівськими спецслужбами та дипломатією, це цілком доречно.

Згадайте, чи були санкціоновані наркотичні виходи в Мережу при Богдані? Ні. Проривалася хіба що звична тупість. Богдан уявляв себе віцепрезидентом при презику-слабачку, тому йому він був потрібен впливовим і довговічним. Він тримав Зелю під контролем і відстежував усе, що проривалося від нього назовні. Це мало не зовсім пристойний вигляд, але цілковитих зашкварів не траплялось. А потім Богдан десь перегнув, і його з’їла «зграя товаріщєй». Прийшов Єрмак. А Єрмак — це вам не просто бізнес і мафія, як Богдан. Це агентура, кремлівські впливи, кореляція всіх дій із Дмитром Козаком тощо. І майбутнє Зеленського ні йому, ні РФ особливо не потрібне. Їм потрібно демонтувати нашу країну, остаточно десакралізувати ставлення народу до будь-яких владних інститутів. А ще треба повністю знищити рештки міжнародної підтримки України. І кожний подібний зашквар додає монеток у всі ці три скарбнички.

  План з вакцинації від коронавірусу в серпні виконано на 60%

Моя основна спеціальність — міжнародні відносини. І можу вас запевнити, що на цій ниві попрацювали особливо плідно. Явний злив з Офісу після приходу Єрмака записів розмов Порошенка з Байденом (я писав уже, яке це дике порушення протокольних вимог) — це смерть відносинам у разі перемоги Байдена (він злопам’ятний і мстивий), але й для Трампа це настільки токсично, що і його держдеп дав Зеленському за це публічно по морді. А не підтримання вірного союзника України — Канади в Радбезі ООН? Там усі на вухах стоять від такої страшної невдячності. А за старою мокшанською традицією все це треба полірнути, скажімо, склянкою «Руского лєса» або «Трійного» одеколону, тобто виступом обкуреного чи обколотого «в дим» Зеленського.

Ви знаєте, як спецслужби й дипмісії відстежують усі подібні зальоти? А я знаю. Бо мені, коли виконував обов’язки керівника комітету в закордонних справах (та й поза тим менш офіційно), надавали інформацію ДСК (для службового користування. — Ред.), а іноді навіть і з грифом секретності. Там було багато матеріалів про висловлювання, поведінку, загальний стан іноземних лідерів. Нам ці матеріали надходили лише для інформування й пересторог при міжпарламентських контактах. Але коли я сам очолював делегацію, то міг ознайомитися з цілими теками різного компромату на керівників країн, до яких їхав. І це наша напівзруйнована на той час розвідка й аморфна дипслужба! І це «п’ятому колесу у возі», як нашу Раду сприймали в тих структурах. Просто уявіть, які донесення про президента-наркомана лягли на стіл кожному з лідерів країн-партнерів. А де свої не встигли, повірте, росіяни допоможуть.

  Кабмін спростив призначення субсидій на компослуги

Хоча найстрашніше навіть не це, а те, що понад половина тих, хто все це «зробили разом», і досі від усього цього тупо «балдіють і тащаться». Курва! Ніколи не думав, що буду соромитися того, громадянином якої держави та частиною якого народу я є…

Автор статті: Тарас ЧОРНОВІЛ, політик, громадський діяч