У Житомирській області відбулося найчисельніше серед інших предметів ЗНО

 У Житомирській області відбулося найчисельніше серед інших предметів ЗНО
У Житомирській області відбулося найчисельніше серед інших предметів ЗНО
Сьогодні, 15:29

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триває. Так, 30 червня, на Житомирщині відбулося найчисельніше серед інших предметів ЗНО. Участь у тестуванні з української мови і літератури взяли 9 тис. 191 випускник. Результати оцінювання стануть відомі його учасникам до 25 липня.

За інформацією Міністерства освіти і науки України, у всіх регіонах участь у тестуванні з української мови і літератури взяли 275 тис. 081 особа – це 74,44% від загальної кількості зареєстрованих.

За статистичними даними Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти, на Житомирщині явка склала 74,6% від зареєстрованих абітурієнтів на цей іспит.

Незалежне оцінювання пройшло у 51 пункті Житомирської області. Процедуру тестування обслуговувало більше двох тисяч осіб, серед яких уповноважені особи УЦОЯО, керівники пунктів ЗНО та їхні помічники, інструктори та чергові. У пунктах тестування було більше сотні медичних працівників. Охорону пунктів та контейнерів забезпечували працівники Державної служби охорони. Представники Головного управління Національної поліції в Житомирській області стежили за правопорядком ззовні.

  Рада легалізувала гральний бізнес

Поріг «склав/не склав» та результати ЗНО з української мови і літератури буде визначено до 24 липня. На сторінках учасників результати будуть опубліковані до 25 липня.

Те, як дотримуються карантинних заходів під час ЗНО-2020 вчора, 30 червня, особисто перевірила заступниця голови ОДА Віра Рогова, яка відвідала Житомирську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №5. Там проходили тестування майже 300 випускників, у тому числі 6 дітей з особливими освітніми потребами.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву. Докладніше про умови участі у додатковій сесії — у відповідному розділі на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.

  У Житомирі відбудеться дитячий спортивний онлайн міні-напівмарафон

Довідково. З 275 тис. 081 осіб, які взяли участь у тестуванні з української мови і літератури в усіх регіонах України, 143-х учасників не допустили до пунктів тестування, з них 52-х – через виявлені ознаки гострих респіраторних захворювань.