ШВИДШЕ, ЧИ КРАЩЕ?

ШВИДШЕ, ЧИ КРАЩЕ?
ШВИДШЕ, ЧИ КРАЩЕ?
Сьогодні, 14:26

На Житомирщині застосовують новий вид дорожного ремонту (замість ямкового).

Дорогу Висока Піч – Баранівка, яку збиралися було відремонтувати поточним методом у 2019-му році, а у 2020-му – приступити до капітального її ремонту, тепер ремонтують повітряно – струменевим способом. Щебенева суміш найдрібнішої фракції , покрита спеціальним розчином під тиском повітряного потоку «забивається» у дірки на колишньому асфальтовому покритті. Важко сказати , наскільки довго служитимуть відремонтовані подібним чином дороги.

Короткочасний ефект такого ремонту відчувається одразу, бо дороги від повороту у селі Залужне до селища Романів, як такої не було. Тепер, після повітряно-струменевого покриття «підмоченим»щебенем покриття дороги до Романова покращилося. Але водії кажуть, що такий ремонт ненадовго. Два – три місяці відремонтована дорога буде більш-менш придатною для руху хоча б зі швидкістю 70 км за годину. А далі водії знову блукатимуть по шляху, обминаючи вибоїни.

Ось тільки ні з управління регіональн6ого розвитку Житомирської ОДА, ні з кабінетів Служби автодоріг у Житомирській області нічого не кажуть про вартість ремонту повітряно – струменевим способом.

  З картки овручанина вкрав 18 тисяч гривень його знайомий

Ну й одвічне запитання, наскільки вистачить такого ремонту, також залишається без відповіді.