Житомирські лікарі розповіли про стан хворої на коронавірус вагітної з Пулинського району

Житомирські лікарі розповіли про стан хворої на коронавірус вагітної з Пулинського району
Житомирські лікарі розповіли про стан хворої на коронавірус вагітної з Пулинського району
Сьогодні, 12:27

Житомирські лікарі розповіли про стан хворої на коронавірус вагітної з Пулинського району, яку привезли на лікування до Житомирської міської лікарні №1. Стан 24-річної жінки, яка перебуває на 35 тижні вагітності, визначають, як стан середньої важкості.

Головний лікар Житомирського обласного перинатального центру Юрій Вайсберг розповів, що жінку спочатку доставили до перинатального центру, де її поселили в ізолятор:

“У жінки легка форма коронавірусу. В пологовому будинку вона в нас не була, контактів теж практично ні з ким в неї не було, тільки з двома медпрацівниками, одягненими в захисні костюми, окуляри та маски. При такому екіпіруванні ймовірність захворіти зводиться до нуля, але ми про всяк випадок їх відправили на самоізоляцію. Зробимо аналізи і як все буде добре, вони повернуться до роботи. Наш центр зараз працює, жінку ми перенаправили в першу міську лікарню Житомира, бо це лікарня першої хвилі, вони займаються лікуванням від коронавірусу. А загалом, світова статистика стверджує, що вагітні переносять коронавірус дуже добре”.

Головний лікар першої міської лікарні Житомира Володимир Мордюк розповів журналістам Суспільного, що хвора на коронавірус вагітна жінка поступила в міську лікарню №1 ввечері 30 червня. Зараз стан жінки лікарі визначають, як середньої важкості.

  Де житомиряни сьогодні розкупили усі пиріжки? ФОТО

“Жінка перебуває у нас в обсерваційному відділенні пологового будинку. Ми абсолютно готові працювати з хворими вагітними, тому що наша лікарня визначена, як лікарня першої хвилі надання допомоги хворим на COVID-19 будь-якого профілю. Якщо пацієнтка є вагітною, вона має такі ж права і можливості для лікування, як і інші хворі, в тому числі, і хворі на коронавірус. Сьогодні (1 липня – ред.) спілкувався із завідуючою відділенням і ми визначили, що ніяких питань щодо якихось особливостей проходження перебігу вагітності наразі немає. Що стосується подальшої тактики родорозрішення, то це рішення буде приймати консиліум лікарів пологового будинку та обсерваційного відділення”, – розповів Володимир Мордюк.

За словами пацієнтки, вона вважає себе хворою з 26 червня, ПЛР-тест підтвердив у неї коронавірус 30 червня.

Джерело статті: suspilne.media