За продаж горілки та вина двом неповнолітнім максимально оштрафували бердичівську продавчиню

За продаж горілки та вина двом неповнолітнім максимально оштрафували бердичівську продавчиню
За продаж горілки та вина двом неповнолітнім максимально оштрафували бердичівську продавчиню
Сьогодні, 10:47

Причому покарання у вигляді штрафу ця жінка отримує вже вдруге за зовсім короткий проміжок часу, адже буквально тиждень тому 3400 гривень призначили їй сплатити за продаж цигарок неповнолітній особі – хлопцеві 2004 року народження. Тоді продавчиня погодилася зі складеним протоколом та обіцяла, що більше така ситуація не повториться і документи вона перевірятиме.

Цього ж разу сума штрафу, призначеного одноголосно членами адміністративної комісії, який порушниці доведеться заплатити, є максимально можливою згідно зі статтею 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення – 6800 гривень. І роль у цьому відіграв не лише повторно складений працівниками поліції протокол, а й сама ситуація, яка трапилася того дня.

Бердичівським відділом поліції направлено на розгляд членів адмінкомісії протокол на жінку, яка в одному із магазинів міста продала двом неповнолітнім дівчатам 2008 року народження горілку та вино. На засідання адміністративної комісії, що проходило у середу, 01 липня, у міській раді, прийшли мами дівчат. Дві жінки пояснили, що доньки пішли, як зазвичай, гуляти і чомусь вирішили придбати спиртне, хоча такого ніколи раніше не було, адже, як стверджують бердичівлянки, їхні діти гарно навчаються, ходять на різноманітні гуртки і батьки самі від них такого не очікували. Наразі дівчата покарані, з ними була проведена бесіда і мами з себе, звісно ж, вини не знімають, що таке трапилося, хоча й самі шоковані.

  На Житомирщині припинили діяльність нелегальної пилорами. ФОТО

У поясненнях неповнолітні вказали, що купували спиртне в цьому магазині, бо чули, що тут його без проблем продають. Члени адмінкомісії наголосили, що наразі є факт продажу алкоголю неповнолітнім особам, це зафіксовано протокольно, є стаття КУпАП, в якій зазначено покарання за такі дії. Продавчині призначено максимальний штраф, але на батьків дівчат чекає також не лише розмова та перевірка представниками соціальної служби, а й складання відповідного акту, адже наявне порушення ст. 184 КУпАП – «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».

Джерело статті: rio-berdychiv.info