В Індії наречений заразив коронавірусом сто гостей на весіллі і помер

В Індії наречений заразив коронавірусом сто гостей на весіллі і помер
В Індії наречений заразив коронавірусом сто гостей на весіллі і помер
Сьогодні, 14:59

Індієць перед власним весіллям відчув себе погано і хотів скасувати торжество. Цьому спротивилися родичі з обох сторін. На весіллі наречений заразив коронавірусом 100 гостей, а через два дні помер.

Житель індійського міста Паліганж в окрузі Патна на власному весіллі заразив коронавірусом майже всіх гостей, а через два дні після торжества помер від інфекції. Влада це весілля вважає найбільшим осередком інфекції в штаті Біхар, пише The Indian Express.

30-річний наречений перед весіллям почувався добре, однак ближче до урочистої дати у нього з’явилася температура. Чоловік хотів перенести весілля через нездужання, проте родичі з його боку і з боку нареченої категорично відмовилися це робити, оскільки на весілля вже пішло дуже багато грошей.

Люди були впевнені в тому, що в їхньому районі коронавірус з’явитися не може. При цьому не звернули увагу на те, що наречений працював в іншому місті.

Весілля відбулося в призначений день, на ньому були присутні більш як 350 гостей.

  У Житомирі з понеділка розпочнеться загальноміське прибирання

Через два дні новоспечений чоловік відчув себе зовсім погано. Родичі повезли його в лікарню, але він помер по дорозі туди. Індієць був кремований. Тест на коронавірус йому не робили.

Пізніше про цей випадок стало відомо владі. Медики зробили тест всім присутнім на весіллі. У, приблизно, 100 осіб тест на COVID-19 виявився позитивним. Багато гостей заразили й інших людей.