Хто в Житомирі блокує сплату комунальних послуг?

Хто в Житомирі блокує сплату комунальних послуг?
Хто в Житомирі блокує сплату комунальних послуг?
Сьогодні, 13:45

Збіднілі за період карантину українці совісно сплачують комунальні послуги, але коли в банках за кожну квитанцію беруть 15-20 грн за послугу, то виникає декілька питань: чи хтось блокує сллату комунальних послуг, де взяти стільки грошей, і чи платитимемо скоро за повітря?!

Так, до редакції сайту Житомир-Онлайн звернулися жителі Житомира, які переконані, що народ знищують.

“Банки максимально збільшили комісійні збори за проплату кожної послуги. Як приклад, в Ощадбанку комісія послуги водоканалу коштує 15 гривнів, це більше чим ціна одного кубічного метра води. По-друге. Монополісти –подавачі послуг: Житомиргаззбут в комплексі водоканал, теплокомуненерго та приватні компанії типу обслуговуючих не заключають угоди з банками, перекладаючи весь тягар на збідніле населення.

По-третє. Жадоба нажитися гальмує створення відповідних пунктів оплати послуг за їх рахунок, як це було в недалекі добрі часи.

По-четверте. РЄС та компанія по транспортуванню газу розклеює об’яви без підпису автора на будинках, всупереч рекомендації уряду, пов’язаною з пандемією COVID-19, щодо штрафів, судових позовів і тому подібне“, – переконані житомиряни.

  Свіжий курс валют: "чорний" ринок, готівковий ринок, міжбанк

То, дійсно, невже все робиться на зубожіння та знищення українського народу?

Хто в Житомирі блокує сплату комунальних послуг?