Хто стане новим головою житомирської облдержадміністрації? ФОТО

Хто стане новим головою житомирської облдержадміністрації? ФОТО
Хто стане новим головою житомирської облдержадміністрації? ФОТО
Сьогодні, 08:34

Житомирський політикум переповнений розмовами про близьку відставку голови житомирської облдержадміністрації Віталія Бунечка. Сайт Житомир-Онлайн вважає, що відставка Бунечка – це не поразка.

Ми не один раз писали, що Віталій Бунечко “пересиджував” якийсь час у Житомирській області, щоб потім на білому коні “в’їхати” одним із заступників у великий будинок на вулиці Володимирській у Києві, де знаходиться штаб-квартира служби безпеки України (СБУ). У разі посилення групи Коломойського в українському політикумі (а до цього все йде), Віталій Бунечко має великі шанси очолити службу безпеки України замість абсолютно непрофесійного пана Баканова.

Суттєвим недоліком Бунечка було те, що він не житомирський. У жовтні відбудуться місцеві вибори. Справи “зелених” дуже кепські, а на виборах потрібна людина, яка добре знає Житомирську область і її мешканців.

Такою людиною називають Володимира Ілліча Федоренка. Він – наш земляк, народився в Олевському районі. Багато працював як політик в нашій області.

Хто стане новим головою житомирської облдержадміністрації? ФОТО
  В одному з житомирських садочків батьки щомісяця здають по 150 грн, але не знають куди йдуть гроші

Сайт Житомир-Онлайн вважає, що Володимир Федоренко зможе ефективно працювати на посаді голови житомирської облдержадміністрації. Він дуже активний, дієвий. Федоренко має надзвичайно велику працездатність та “чисті руки”, він не “вляпався” в жоден фінансовий скандал.

Довідково.
Федоренко Володимир Ілліч народився 17 березня 1974 року у с. Рудня-Радовельська Олевського району.
Навчався у Вищому навчальному закладі «Університет сучасних знань», спеціальність – правознавство, кваліфікація – юрист.

Трудова діяльність:
08.2006 – 09.2208 – виконавчий директор ТОВ «Барса», м. Київ;
09.2008-10.2017 – виконавчий директор ТОВ «Солонь», м. Київ;
10.2017-11.2019 – фізична особа – підприємець;
з 05.11.2019 – перший заступник голови Житомирської ОДА.

Микола Шугай

Джерело статті: Житомир-Онлайн